Jak schudnąć 5 kg

Jak schudnąć 5 kg czyli jak bez większego wysiłku. I nie tracąc pieniędzy na środki na odchudzanie. Tanio i skutecznie schudnąć. Oprócz zielonej herbaty na odchudzanie. Możesz także pić czerwoną herbatę. Również wspomaga proces odchudzanie. Jeśli jesz na mieście to wybieraj te restauracje. Które serwują posiłki nisko kaloryczne i zdrowe niż fast-foody.

Stosuj zamienniki podczas odchudzania np.

Herbata z syropem malinowym 78 kcal – herbata z suszonymi malinami 8 kcal.

Żelki 306 kcal – galaretka owocowa 67 kcal.

2 gałki lodów śmietankowo- owocowych 262 kcal – 2 gałki sorbetu 123 kcal.

Słodzik zamiast cukru.

Uważaj na przyprawy. Niektóre przyprawy zaostrzaj apetyt i sprawią, że zjesz więcej niż potrzebujesz. Najlepiej jest stosować delikatne naturalne przyprawy do potraw.Jak schudnąć 5 kg to z listą zakupów. Rób zakupy z listą. Wtedy unikniesz zakupu produktów, które nie potrzebujesz. Idąc na zakup nie idź głodny wtedy więcej kupisz. Potwierdzają to badania naukowe. Kupuj tylko to co potrzebujesz do zjedzenia. Kupując produkty spożywcze wybieraj te, które są light. Jednak uważaj niektóre produkty light zawierają małą ilość tłuszczu, ale za to bardzo dużo cukru.

 Jak schudnąć 5 kg ?

Wybieraj produkty o niskim indeksie glikemicznym. Produkty o wysokim indeksie glikemicznym szybko dostarczają cukier do organizmu i szybko powodują, że jesteś głodny.

Warzywne przekąski. Zobacz wpis: Warzywa na odchudzanie .Zamień nie zdrowe przekąski między posiłkami na zdrowe przekąski z warzyw np. marchewka. Jak schudnąć 5 kg to jedząc zdrowe przekąski. Marchew jest sycąca i szybko zapełni Twój żołądek. Ma mało kalorii. I dostarcza witamin. Niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania zębów i oczu.

Jedz posiłki o połowę mniejsze. Przyjmij zasadę, że od dziś jesz połowę tego co jesz zwykle. Szybko zauważysz. Jak tracisz kilogramy.

Baw się w gry sportowe. Możesz grać w gry sportowe na konsoli. Współczesne konsole są wyposażone w czujnik ruch więc gra jest dynamiczna. I ruszasz się przed telewizorem np. rzucając kręgle. Bawisz się, relaksujesz się i jeszcze do tego chudniesz !

Wyrusz na wycieczkę rowerową. Jak schudnąć 5 kg to jeżdżąc na rowerze. Zobacz wpis: Odchudzanie na rowerze .Jeśli za oknem jest ciepło. A Ty masz rower w piwnicy lub w garażu. To wyrusz na przejażdżkę rowerem. Nie tylko schudniesz, ale też dotlenisz swój mózg na świeżym powietrzu.

Pobierz e-booka jak schudnąć 5 kg.

Jak schudnąć 5 kg e-book odchudzanieplus.pl