Jak schudnąć 5 kg

Zamiast pić soki owoce jedz świeże owoce. Z reguły soki są z dodatkiem cukru. Natomiast owoce oprócz tego, że zawierają dużo naturalnego soku to jeszcze są bogate w błonnik. Dodatkowo owoce to cenne źródło witamin. Możesz też zrobić sok ze świeżo wyciskanych owoców.

Szybkie przekąski między posiłkami. Uważaj na szybkie przekąski między posiłkami. Z reguły są to nie zdrowe i kaloryczne przekąski. Takie jak: fast foody czy słodkie batoniki. Jak schudnąć 5 kg to tylko jedząc zdrowe przekąski. Te przekąski dostarczają tylko ogromnej ilości pustych kalorii. I mają ogromną zawartość tłuszczu. Na te przekąski muszą uważać szczególnie osoby. Które dużo podróżują. I nie mają czasu na przygotowanie w domu posiłku.

Masaż partnera na odchudzanie. Jak schudnąć 5 kg to masaż ! Masaż drugiej osoby nie wymaga od Ciebie żadnych pieniędzy. A możesz sprawić przyjemność drugiej połówce. Podczas masażu spalanych jest spora ilość kalorii. Kalorie spala zarówno osoba masująca jak i masujący.  Jest to świetny sposób zwłaszcza dla osób, które odchudzają się w parach. Połączysz przyjemne z pożytecznym. Spalisz kalorie. I dostarczysz przyjemności drugiej osobie.

  • Zapomnij o wszelkich pilotach.  Zamiast przełączać stacje telewizyjne za pomocą pilota. Podejdź do telewizora i naciśnij przycisk. Ta reguła dotyczy wszelkich pilotów od kina domowego, bramy od podjazdu. Wyrzuć lub zapomnij o istnieniu pilota !

Szybki marsz. Jeśli nie masz czasu na ćwiczenia cardio w ciągu dnia. Jak schudnąć 5 kg to maszerując. To możesz cardio zastąpić szybkim marszem. Wystarczy, że będziesz maszerować w szybkim tempie przez 15 minut.

Ćwicz z głową. Z czasem zwiększaj tempo i ilość ćwiczeń. Jak schudnąć 5 kg to ćwicząc w miarę swoich możliwości. Jeśli dopiero zaczynasz ćwiczyć. To nie forsuj się na siłę. Z czasem zwiększaj czas i ilość wykonywanych ćwiczeń.  Zbyt duże obciążenie ćwiczeniami może zakończyć się dla Ciebie zakwasami. Bardziej zniechęci. Niż zmotywuje do dalszej pracy.

Zamień margarynę lub tradycyjne masło. Na masło roślinne. Jak schudnąć 5 kg to tylko na dietetyczny maśle. Masło roślinne jest zdrowsze. Zawiera mniej kalorii. I mniej tłuszczu. Nie tylko schudniesz, ale wyjdzie Ci to na zdrowie !

Używaj w diecie takich produktów spożywczych, które zawierają spore ilości wody. Jak schudnąć 5 kg ? Wystarczy jeść więcej warzyw i owoców. Wzbogać dietę o takie produkty jak: pomidory czy arbuzy. Które mają od 90-95 % wody. W ten sposób szybko napełnisz żołądek jedzeniem. I dostarczysz małą ilość kalorii.

Spalaj kalorie w domu.  Jak schudnąć 5 kg to w domu ! . W domu możesz spalać kalorie na wiele sposobów. Możesz jeździć na rowerku. ćwiczyć na stepperze. Lub biegać na bieżni. Sprawdź co jest dla Ciebie najbardziej korzystne. I najbardziej Ci pasuje. I trenuj w domu. Możesz ćwiczyć fitness lub aerobic oglądając film w internecie.

Jedz białe mięso zamiast czerwonego. Białe mięso jest zdrowsze. I pomaga w szybszym schudnięciu. Dlatego wzbogać swoją dietę o ryby i drób. Jak schudnąć 5 kg to tylko jedząc zdrowe mięso. Unikaj jedzenia wołowiny i wieprzowiny.

Jedz warzywa. Jak schudnąć 5 kg to jedząc zielone warzywa.Warzywa są najlepszym jedzeniem podczas odchudzania. Z pośród wielu warzyw polecam Ci zielone liściaste warzywa. Jedz sałatki podczas odchudzania.

Ogranicz jedzenie wieprzowiny. Jak schudnąć 5 kg to bez jedzenia tego mięsa. Wieprzowina nie pomaga w odchudzaniu. Zawiera  liczne produkty wieprzowe takie jak: szynka, bekon i kiełbasa. Im mniej zjesz wieprzowiny. Tym lepiej dla Ciebie. Tym więcej schudniesz. Dlatego jak schudnąć 5 kg to bez wieprzowiny.