Jak schudnąć 5 kg

Dostarczaj organizmowi spore ilości błonnika. Błonnik przyspiesza proces odchudzania.Wybieraj i jedz te owoce i warzywa, które mają największą zawartość błonnika.

Patrz na siebie przed lustrem. Przeglądając się w lustrze będziesz widzieć, gdzie musisz się odchudzać i na które części ciała zwrócić szczególną uwagę.  Stań przed lustrem w bieliźnie i spójrz na swoją sylwetkę z każdej strony. Jeśli zaczynasz ćwiczenia to na chwilę wciągnij brzuch przed lustrem, zobacz jak możesz wyglądać jak schudniesz.

Wielu z nas je wtedy tylko, kiedy zobaczy jedzenie. Jednak nie jest to dobry sposób na schudnięcie. Jedz kiedy jesteś głodny.  To najlepszy sposób na zachowanie szczupłej sylwetki. Kiedy jesz za dużo Twój organizm kumuluje nadmiar dostarczonych kalorii w postaci tkanki tłuszczowej. Jedz tylko wtedy, kiedy czujesz się głodny.  Jednak jeśli nie możesz się powstrzymać przed zjedzeniem czegoś to staraj się tylko spróbować lub skubnąć danej potrawy czy przekąski.

Jedz i myśl, myśl i jedz. Właśnie tym różni się gatunek ludzki od zwierząt i roślin, że myślimy,  a nie tylko kierujemy się w życiu instynktem jak to robią zwierzęta. Zadaj sobie pytanie czy naprawdę musisz to jeść, czy jesteś już głodny czy tylko apetyt Tobą kieruje.

Ćwiczenia na zewnątrz. Jeśli zaczynasz ćwiczenia to nie zniechęcaj się szybko. Po pewnym czasie ćwiczenia przyniosą Twój upragniony cel czyli utratę kilogramów. Wiele osób rezygnuje z ćwiczeń już po tygodniu, bo nie przynoszą dla nich satysfakcjonujących efektów.

I – Jeśli nie chcesz lub nie masz ochoty wykonywać ćwiczeń. Wyładuj swoją złość w poduszkę. Mało kto z nas ma w domu profesjonalne worki treningowe takie jak używają bokserzy. To nic nie szkodzi możesz wyładować swoją złość lub spożytkować swoją energię uderzając w poduszkę do spania. Jeśli posiadasz poduszkę z prawdziwego pierza to efekty będą jeszcze lepsze i spalisz więcej kalorii.

P.s. jak poduszka pęknie i będzie dużo pierz to wiesz cicho sza ja Ci tego nie mówiłem J

II – Tańcz. Uwolnij swoje emocje. Włącz swoją ulubioną muzykę w domu i tańcz. Uwolnij swoje emocje. W szalonym tańcu możesz stracić najwięcej kalorii i nieźle się zmęczyć.

III – Joga na odchudzanie. Osoby, które trenują jogę mają z reguły lepszą figurą niż inne osoby. Joga jest bardzo pomocna w odchudzaniu. Potęga osób ćwiczących jogę polega na ty, że potrafią kontrolować i panować praktycznie nad każdym mięśniem i stawem w organizmie. Gdy zaczniesz ćwiczyć jogę Twój problem nadwagi zniknie.

Ruszaj się w ciągu dnia. Jeśli mieszkasz w bloku z windą to zejdź po schodach zamiast korzystać z windy. Czasami może się zdarzyć, że nie znajdziesz ni chwili wolnego czasu na ćwiczenia. Jeśli jeździsz metrem lub autobusem do pracy. To wysiądź przystanek wcześniej. I resztę drogi pokonaj na pieszo. Jeśli parkujesz samochód na parkingu bezpośrednio pod budynkiem w którym pracujesz. To postaraj się znaleźć miejsce. I parkować auto trochę dalej. Zawsze to dalej, wykonasz więcej kroków i spalisz więcej kalorii.