o mnie

 

O mnie.

Z PASJI DO ODCHUDZANIA…

…odchudzanie to nie tylko kwestia lepszego wyglądu, ale zdrowia na lata !

Strona odchudzanieplus.pl jest kontynuacją bloga, który wcześniej prowadziłem o odchudzaniu. Blog powstał z pasji i chęci zmotywowania samego siebie do odchudzania. Nie jestem związany z żadną firmą która zajmuję się odchudzanie, ani nie sprzedaje tabletek na odchudzanie. Piszę szczerze o odchudzaniu.

Dziś już prowadzę blog z myślą o Was. Chce dostarczyć Wam jak najwięcej informacji na temat odchudzania. To już od Was zależy jak się będziecie odchudzać i jaką dietę wybierzecie. Każdy z nas jest inny i każdy ma inne potrzeby. Jedni chcą schudnąć 5 kg inni 20 kg.

 

Chce powiedzieć, że nie jestem guru odchudzania. Nie znam odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące odchudzania. Ale na blogu staram się przedstawić Tobie jak najwięcej informacji na temat odchudzania. Wiadomości rzetelnych i uczciwych które pomogą Ci schudnąć.

Chcę schudnąć ale nie wiem jak to zrobić ?

Wiele razy dostaje wiadomości od Was. Że chcecie się odchudzać, ale nie wiecie jak się za to zabrać. Nie macie czasu. Albo wiele razy już się odchudzałyście. I waga i tak powróciła.Żeby schudnąć trzeba spełnić trzy elementy.

Mój model odchudzania jest następujący.

MOTYWACJA+DIETA+SPORT+DOBRE NAWYKI ŻYWIENIOWE= ODCHUDZANIEPLUS.PL

  1. Motywacja – najważniejsza. Bez niej nie ruszysz z miejsca.
  2. Dieta – żeby schudnąć musisz spalić więcej kalorii niż dostarczasz. Więc bez diety waga nie spadnie. Wiele osób jak słyszy dieta to od razu myśli. “O Boże głodówka i o wodzie”. Ale nie wcale tak nie musi być. Są smaczne i zdrowe diety. Po co się głodzić.
  3.  Sport – na blogu przedtawiam różne sposoby na odchudzanie. różne sporty. Rozpisane są nawet całe plany treningowe. I to wszystko masz ZA DARMO !
  4. Zachować dobre nawyki żywieniowe.

Jak korzystać z bloga ?

Wypisz 4 elementy na kartce.

  1. Motywacje na odchudzanie znajdziesz we wpisach na blogu np. Choroby wynikające z otyłości  .I na facebooku.
  2. Dobierz dietę taką jaka Ci pasuje. Na przykład niektórzy nie lubią cytrusową więc Dieta cytrynowa odpada. Ale za to lubią ryby. Więc świetna będzie Dieta Omega .
  3. Wybierz sport który Tobie pasuje. Wiele znajdziesz na moim blogu. Na przykład Rolki na odchudzanie Odchudzanie na rowerze lub Bieganie na odchudzanie
  4. Zachowaj dobre nawyki. Tak by waga nie powróciła. Skorzystaj z działu wskazówki na odchudzanie np. Odchudzanie porady

 

Z reguły przy dietach podaje ile szacunkowo można schudnąć. Dużo osób zadaje mi pytanie ile schudnę na takiej czy innej diecie. Szczerze mówiąc jest to trudno określić, bo zależy to od kilku a nawet kilkunastu czynników wieku, aktywności fizycznej, stanu zdrowia, pracy, chęci, motywacji itp

Dlaczego warto czytać tego bloga ?

Warto czytać tego bloga jeśli szukasz odpowiedzie na jedno z pytań.

Jak się odchudzać ?

Czy warto się odchudzać ?

Czy odchudzanie jest drogie ?

•  Jak tanio i domowymi sposobami się odchudzać ?

•  Jak schudnąć parę kilogramów ?

•  Jak zaplanować i schudnąć sporo kilogramów np. 15-20 ?

•  Jak schudnąć bez cięŻkiego wysiłku ?

Czy „magiczne” tabletki, pasy naprawdę pomagają w odchudzaniu ?

To właśnie ten blog jest dla Ciebie.

O mnie.

Trener odchudzania to nie tylko trener fitness, który rozpisuje ćwiczenia, ale też znawca jedzenia, motywator, psycholog w jednym.Na stronie przedstawiam różne ciekawostki, wskazówki, trendy, diety i sposoby na odchudzanie. Jednym słowem wszystko co jest związane z odchudzaniem.

Według mnie nie ma złotego środka na odchudzanie. Każdy sposób i model odchudzania jest dobry oczywiście jeśli jest zdrowy. Pokazuję, że odchudzanie nie musi być ciężkie, trudne i mozolne.

 

Odchudzać można się w każdym wieku i ze smakiem. Zapraszam do komentowania i przedstawiania pomysłów na kolejne wpisy na blogo-stronie, bo w końcu odchudzanie ma wiele plusów 😉 odchudzanieplus.pl

Na blogu możesz pobrać darmowe e-booki o odchudzaniu.

I odchudzaj się z moim blogiem !

Nie zapomnij o  Fanpage na Facebooku !

Pamiętaj o mnie także na  Tumbirze  !

Schudniesz, dasz radę !

odchudzanie (3)

 

Pamiętaj, aby skontaktować się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety.

Serdecznie pozdrawiam,

                   Autor strony