Jak schudnąć 5 kg

Korzystaj ze schodów. Jeśli masz możliwość to korzystaj ze schodów jak najwięcej. Spalisz więcej kalorii i schudniesz. Windy z pewności są dobrym rozwiązaniem jeśli wracasz z zakupami do mieszkania na 15 piętrze. Jak schudnąć 5 kg korzystając ze schodów ? .Jeśli mieszkasz na 10 piętrze to wysiądź na 8 piętrze i te dwa pietra pokonaj po schodach. Spalasz kalorie także kiedy schodzisz po schodach, a to przecież nie jest tak męczące, prawda ?

Zmień swoje nawyki. Jak schudnąć 5 kg ? Wystarczy zmienić swoje nawyki żywieniowe. Musisz zmienić swoje nawyki żywieniowe. Oderwij się od siedzenia przed telewizorem. I opychania się nie zdrowymi smakołykami.

Nie stój tylko chodź. Jeśli możesz to chodź zamiast stać. Jak schudnąć 5 kg to potrzebny jest ruch. Możesz chodzić podczas nauki lub gdy myślisz nad czymś np. jakimś projektem. Chodzenie nie tylko odchudza, ale także pomaga w lepszym myśleniu.

Nagradzaj siebie za zgubione kilogramy. Najlepiej jeśli nagroda jest jakaś rzecz np. odzież czy ozdoba. Nie tylko nagrodzisz siebie. Ale także spalisz kalorie. Bo będziesz musiał iść do sklepu kupić nagrodę dla siebie za odchudzanie. zamiast poprawić sobie humor słodkim np. lodami czy czekoladą kup jakąś rzecz. Rzecz będzie nagrodą trwalszą i zdrowszą niż słodycze.

  1. Jedz od 5 do 6 posiłków dziennie. Jedz zgodnie z zasadą mniej, a częściej. Jedz mniejsze porcje, ale częściej. W ten sposób unikniesz głodu. To jest także dobre dla Twojego układu trawiennego. Jeśli jesz częściej, a mniej. Twój żołądek łatwiej strawi. Zjedzony przez Ciebie posiłek.
  2. Pij zieloną herbatę. Jak schudnąć 5 kg ? Wystarczy pić green tea. Zielona herbata wspomaga odchudzanie. Jeśli regularnie będziesz pić green tea. To szybko zauważysz efekty.

Wychodź na spacery z psem. Jak schudnąć 5 kg to spacerując.Spacery z psem nie tylko odchudzą Cie, ale także dotlenią. Wychodząc na spacer z psem .Możesz również biegać ze swoim czworonożnym przyjacielem.

Ćwicz ze ścianą. Jeśli masz możliwość w pracy lub domu. To możesz wykonać bardzo proste i skuteczne ćwiczenie na spalenie kalorii. Oprzyj ręce o ścianę i staraj się przepchnąć ścianę.  W ten sposób spalasz więcej kalorii. Nawet jeśli stoisz w miejscu. To i tak spalasz kalorie. Jest to proste ćwiczenie. Które możesz wykonywać wszędzie, gdzie tylko jesteś. W domu, w pracy.

Bez względu jaki rodzaj aktywności fizycznej wykonujesz.  Każde ćwiczenia musisz podzielić na trzy etapy. Rozgrzewka, ćwiczenia. I czas na ochłonięcie. Rozgrzewka i ochłonięcie powinna trwać od 5-10 minut. Rozgrzewka jest potrzebna. Po to, by uniknąć kontuzji. I przygotować mięśnie do intensywnego wysiłku fizycznego.