Jak schudnąć 5 kg

Zerwij z paleniem papierosów. Palenie bezpośrednio nie wpływa na odchudzanie. Jednak przyczynia się do wyrabiania złych nawyków żywieniowych. Palenie papierosów szybciej uzależnia od kofeiny.

Nie garb się. Garbienie się jest nie tylko złym nawykiem, ale także wpływa źle na sylwetkę. Prostuj się zamiast garbić w ten sposób waga będzie równomiernie rozłożona i unikniesz problemów z kręgosłupem.

Szklanka wody przed posiłkiem. Jeśli napijesz się szklanki wody przed posiłkiem o sprawi, że zjesz mniej. Szklanka wody przed posiłkiem sprawi, że szybciej uzyskasz uczucie sytości i pełności w żołądku.

Trenuj w windzie. Jeśli jedziesz w pojedynkę windą możesz wykonać drobne nie skomplikowane ćwiczenia fizyczne, które spalą kalorie. Zamiast patrzeć przed siebie postaraj się podnieść całe swoje ciało na palcach u stóp. Ćwiczenie to wykonuj tak długo jak będziesz jechać windą lub tak długo aż nikt nie wsiądzie do windy.

–  Woda, woda, i jeszcze raz woda ! staraj się pić jak najwięcej wody. Najlepiej jeśli jest to woda mineralna niegazowana.  Podczas odchudzania woda usuwa toksyny z organizmu. Poza tym odpowiednie nawodnienie organizmu sprawia, że funkcjonujesz lepiej i masz lepsze samopoczucie ! Woda to 0 kalorii !

Staraj się jeść wszystkie posiłki w ciągu dnia. Jeśli pominiesz, któryć z posiłków to z pewnością zjesz więcej przy kolejnym lub co gorsza wieczorem.

Jeśli chcesz napić się soku owocowego. Uważaj na te, które są sztucznie barwione i słodzone. Najlepiej samemu przygotuj sok ze świeżych owoców. Taki sok jest zdrowy i zawiera mniej kalorii niż sok ze sklepu. Myślę, że pytanie jak schudnąć 5 kg nie będzie problemem.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8

Facebook