Dieta Ani Lewandowskiej

Dieta Ani Lewandowskiej.

Ania w kuchni.

Dieta Ani Lewandowskiej pozwala żonie znanego piłkarza utrzymać wspaniałą sylwetkę. Co w takim razie je. I jak ćwiczy mistrzyni świata w karate. Z pewnością sportowy tryb życia sportsmenki ułatwia jej utrzymanie wspaniałej figury. Przypomnę tylko, że Ania jest mistrzynią świata w karate. Natomiast jej mąż jest jednym z najlepszych piłkarzy w Europie.

Każdego dnia żona Ania na swoim blogu zamieszcza liczne zdjęcia i przepisy na dietetyczne posiłki. Ania nie tylko sama się zdrowo odżywia. Ale również zdrowo i dietetycznie. Gotuje dla swojego męża Roberta. Aktywny tryb życia sprawia, że posiłki nie tylko muszą dawać energie. Ale również muszą pozwalać zregenerować siły po treningu.

Tak intensywny tryb życia wymaga, aby dieta Ani Lewandowskiej zawierała wszystkie wartości odżywcze. Oboje z mężem uwielbiają zdrowe odżywianie. Szczególnie lubią jeść świeże i pyszne sałatki.

Jadłospis dieta Ani Lewandowskiej.

Tuż po przebudzeniu mistrzyni świata wypija szklankę ciepłej wody. Wraz z dodatkiem cytryny. Jak sama przyznaje to na oczyszczenie organizmu.

W ten sposób oczyszcza swoją wątrobę. To bardzo dobry zwyczaj. Ponieważ w nocy nasz organizm się odtruwa. I dobrze jest z ranba napić się szklanki wody. Po to by usunąć toksyny które nagromadziły się w organizmie. Przez noc.

Potem jest czas na trening. W diecie Ani Lewandowskiej nie może zabraknąć sportu. Dlatego poświęca 30-45 minut na bieganie. O bieganiu na odchudzanie pisałem na blogu. Zobacz wpis: Bieganie na odchudzanie .Jak sama przyznaje jest to istotny składnik każdego jej dnia. Wręcz nie wyobraża sobie, żeby zapomnieć o bieganiu.

•  Później jest czas na posiłek. Z reguły na śniadanie je płatki owsiane.

Dzień wcześniej macza je wodzie. Jak sama podkreśla wtedy mają lepszy smak. Jednak nie gotuje ich. Ponieważ to sprawia, że podnosi się indeks glikemiczny płatków. Do tego dodaje kilka migdałów, orzechów, żurawiny. Z przypraw kardamon. Oprócz tego dodaje syrop i mały kawałek pokrojonego banana.