Szybkie odchudzanie

Szybkie odchudzanie czyli co jeść żeby schudnąć w krótkim czasie. Chcesz schudnąć w krótkim czasie ? .Ten wpis pozwoli tobie na zrzucenie zbędnych kilogramów. W krótkim czasie najlepiej jest zastosować dietę zgodną ze swoim zegarem biologicznym. Wszystko zależy od tego jaki prowadzisz tryb życia. Dieta i aktywność fizyczna powinna być dostosowana do twojego trybu życia. Jeśli wykonujesz pracę biurową. A liczysz na szybkie odchudzanie to wprowadź dietę i aktywność fizyczną. Zacznijmy od diety.

Staraj się jeść pięć razy dziennie. Jedz częściej a mniej. Przygotowuj posiłki mniej kaloryczne. O mniejszej zawartości tłuszczu. Rano nie zapomnij zjeść śniadania. Jeśli lubisz dłużej pospać i budzisz się na ostatnią chwilę. To przygotuj sobie śniadanie dzień wcześniej. Szybkie odchudzanie nie oznacza, że należy zapominać o posiłkach. Z rana najlepiej jest jeść posiłki zawierające węglowodany. Na przykład pieczywo pełnoziarniste. Lub płatki muesli. Dostarczą ci one energii na cały dzień. Unikaj jedzenia rano tłustych posiłków. Ponieważ organizm podobnie jak ty dopiero się budzi. I dlatego nie pracuję jeszcze na pełnych obrotach. I będzie trudniej spalić tłuste śniadanie. Czyli zasada numer 1 na szybkie odchudzanie pamiętaj o odpowiednim śniadaniu.

Na drugie śniadanie dobrze jest zjeść posiłek zawierający węglowodany złożone. Są to takie węglowodany dzięki którym dłużej zachowasz uczucie sytości. Jest to posiłek idealny na szybkie odchudzanie. Może nim być np. kromka chleba razowego.

Co pić na szybkie odchudzanie.

Na szybkie odchudzanie dobrze jest również pić herbaty wspomagające odchudzanie. Na przykład zieloną lub czerwoną herbatę. Najlepiej jest pić je po posiłku. Obie herbaty przyspieszają odchudzanie. Dodatkowo zapobiegają odkładaniu się tkanki tłuszczowej. Możesz również pić inne herbaty na odchudzanie. Zobacz wpis: Zioła na odchudzanie

•  W godzinach popołudniowych. Najlepiej jest jeść posiłki zawierające węglowodany i białko. Oba składniki są istotne dla funkcjonowania organizmu. Węglowodany dają energie. Natomiast białko przekształca tkankę tłuszczową w energie. Co sprawia, że w czasie odchudzania spalasz tłuszcz. A nie mięśnie.

Natomiast pod wieczór na szybkie odchudzanie najlepiej jest jeść tylko posiłki zawierające warzywa plus białko. Z reguły kolacja powinna być lekka. Ponieważ wieczorem wolniej pracuje twój organizm. Warzywa usprawniają trawienie. Wybieraj te które mają niską zawartość cukru. Najlepsze warzywa na odchudzanie to te które zawierają błonnik. Składnik który przyspiesza odchudzanie. Pisałem o nim we wpisie: Błonnik na odchudzanie .Oprócz tego zapobiega wchłanianiu się tłuszczu. Co również pomaga w odchudzaniu.

Z kolei białko regeneruje organizm. Odbudowuje mięśnie. Co jest istotne jeśli oprócz diety uprawiasz sport. Na kolacje nie jedz posiłków zawierających węglowodany. O której jeść kolację ? O 18 ? .To zależy o której kładziesz się spać. Ostatni posiłek w ciągu dnia najlepiej jest jeść na trzy godziny przed snem. Jeśli zasypiasz o 23. To na szybkie odchudzanie zjedz kolacje o 20 godzinie. Pamiętaj jednak, że im później zjesz tym organizmowi trudniej będzie strawić posiłek. Metabolizm wieczorem podobnie jak ty spowalnia swoją pracę.

Przykładowy jadłospis szybkie odchudzanie.

Śniadanie. Muesli na wodzie z orzechami i jabłkiem. Zielona herbata do picia.

II śniadanie: Woda.Kromka pieczywa pełnoziarnistego z sałatą i pomidorem.

  1. Obiad. Risotto z kurczakiem. Surówka warzywna. Szklanka wody.
  2. Kolacja. Pieczony pstrąg z ogórkiem. Marchewka.Woda. Zobacz również wpis: Marchewka na odchudzanie

Jeśli chcesz szybko schudnąć. Nie zapomnij o sporcie. Na odchudzanie dobre są interwały. Więcej przeczytasz we wpisie: Interwały na odchudzanie .Możesz również uprawiać inny sport. Taki jak lubisz. Wystarczy, że będziesz trenować trzy razy w tygodniu. A waga zacznie spadać. Zachowaj odstępy między kolejnymi treningami. Na szybkie odchudzanie najlepsze są odstępy 1-2 dniowe. Wtedy nie będziesz mieć zakwasów. A organizm prawidłowo się zregeneruję. Nie zapomnij również o wodzie w czasie odchudzania. Nie tylko oczyszcza organizm. Ale również nawadnia organizm.Podczas diety tracimy wiele wody z organizmu. Dlatego warto jest pić od 1,5 do 2 litrów wody mineralnej. Każdego dnia.

– W czasie kuracji odchudzającej zrezygnuj ze słodyczy i używek. Alkohol spowalnia trawienie. Dodatkowo zanieczyszcza organizm. Natomiast cukier zawarty w słodyczach jest nie potrzebny. Wiele produktów spożywczych i tak już zawiera węglowodany. Więc jedzenie słodyczy często prowadzi do odkładania się tkanki tłuszczowej. Ogranicz tłuszcz w potrawach. Tłuszcz spowalnia trawienie. Na szybkie odchudzanie dobrze jest przygotować posiłki na patelni teflonowej. Bo nie musisz wtedy dodawać tłuszczu.

Pamiętaj również o różnicy w bilansie energetyczny. Czyli każdego dnia dostarczaj mniej kalorii niż spalasz. Jeśli chcesz schudnąć to musisz więcej spalać niż jeść. Ile schudniesz stosując szybkie odchudzanie ? .To zależy od tego czy nie będziesz podjadać. Małe drobne przyjemności między posiłkami często powodują że dieta nie działa. Dlatego jeśli nie możesz wytrzymać bez podjadania. To jedz przynajmniej zdrowo i lekko. Jeśli dopadanie cie nagły głód. Zjedz jabłko. Które szybko zaspokoi głód. Dodatkowo zawiera błonnik. Który dobrze wpływa na odchudzanie. Znasz inne sposoby na szybkie odchudzanie napisz do mnie.