Dieta Ani Lewandowskiej

Oprócz tego dieta Ani Lewandowskiej zawiera drugie śniadanie. Na które pije sok z dyni. Oprócz tego jabłko lub marchew. Albo czasami pije sok z buraków i marchwi.

Z kolei na obiad dieta Ani Lewandowskiej zawiera zupę krem z cukinii. Lub komosę ryżową. Pisałem o niej we wpisie: Komosa ryżowa na odchudzanie . Oprócz tego na obiad dodaje zawsze jakieś warzywa.

Na koniec dnia Ania nie zapomina o kolacji. Dieta Ani Lewandowskiej nie może się obejść bez kolacji. Na którą stara się jeść ryż basamati. Z gotowanym jabłkiem i cynamonem.Albo rybę z warzywami. Jak sama przyznaje kolacje musi być lekka, ale sycąca. Tak by nie zaglądać do lodówki późnym wieczorem.

Co ciekawe jaka Ania w swojej diecie nie rezygnuje z pieczywa i makaronów. Natomiast zamiast białego pieczywa. Je pieczywo żytnie i razowy makaron.

Ciekawe wskazówki dieta Ani Lewandowskiej.

  1. Pić można dopiero 30 minut po posiłku.
  2. Po treningu dobrze jest zjeść: domowy batonik po treningowy. Więcej o batoniku przeczytasz na blogu Ani  http://hpba.pl/ .Jest to oficjalny blog który prowadzi Ania.

Według kuracji pić można dopiero 30 minut po zjedzeniu posiłku. I jest to dobre. Ponieważ po tym czasie posiłek jest w stanie spokojnie dotrzeć do żołądka. Często mówi się, że najlepiej jest odczekać 20-25 minut. Po zjedzeniu posiłku. Żeby posiłek mógł spokojnie dotrzeć do żołądka. I zaspokoić uczucie głodu. Dlatego jak dopadnie cie “wilczy głód”. To nie ma sensu jeść tak długo, aż będziesz syta. Lepiej jest trochę poczekać.Dlatego dieta Ani Lewandowskiej zakłada spokojne jedzenie posiłków. Picie wody podczas posiłku. Sprawia, że pokarm szybciej się rozrzedza. I szybciej czujesz się głodna. A poza tym jest to picie po posiłku. Sprawia, że unikniesz nie przyjemnego uczucia “odbijania się”.

Oprócz tego dieta Ani Lewandowskiej zawiera sporo marchewki. Szczególnie Robert lubi to warzywo. O jego dobrych właściwościach na odchudzanie. Pisałem we wpisie: Marchewka na odchudzanie .Piłkarz szczególnie lubi ciasto marchewkowe. Które Ania przyrządza kiedy tylko Robert ma na nie ochotę. Takie ciasto jest równie słodkie co słodycze. A zawiera mniej kalorii niż zwykłe ciasto. I można pozwolić sobie na nie nawet późnym wieczorem.

Jak widać dieta Ani Lewandowskiej nie jest szczególnie skomplikowana. Posiłki nie wymagają spędzania wiele czasu w kuchni. W dodatku oparte są o proste składniki. Dlatego dieta Ani Lewandowskiej nie jest kosztowna. I może sobie na nią pozwolić praktycznie każdy.