Tasiemiec na odchudzanie

tasiemiec na odchudzanie

Tasiemiec na odchudzanie to niebezpieczny sposób na odchudzanie. Od dłuższego czasu na rynku można kupić tabletki na odchudzanie zawierające tasiemiec. Co raz więcej osób decyduje się na ten niebezpieczny sposób odchudzania. Tasiemiec na odchudzanie w tabletkach najczęściej kupują młode osoby, które chcą szybko schudnąć.

•  “Cudowne” tabletki na odchudzanie jak je wiele osób określa zawierają małe larwy tasiemca. Po połknięciu larwy rozwijają się w układzie pokarmowym. Co jakiś czas w mediach pojawiają się kolejne informacje na temat osób, które stosowały tasiemiec na odchudzanie. Tasiemiec na odchudzanie to bardzo niebezpieczny sposób odchudzani i szczerze odradzam zakup takich tabletek.

Tasiemiec na odchudzanie.

Skutki zażywania takich tabletek mogą być opłakane. Po pierwsze nigdy nie wiesz co kupujesz ? I czy to faktycznie są larwy tasiemca czy witamina C w tabletkach. Po drugie bardzo trudno tasiemiec jest chorobą, którą się leczy. Faktycznie w pierwszym okresie człowiek chudnie. Jednak później bardzo trudno jest pozbyć się pasożyta z układu pokarmowego. Leczenie jest długotrwałe i wymaga specjalnych leków. Dodatkowo tasiemiec może rozwinąć niebotyczne rozmiary w jelitach. Medycyna zna przypadki gdzie tasiemiec miała długość UWAGA ! kilku metrów.

Wyobrażasz to sobie ? Jak to ? Jak to jest możliwe ? To proste jelita w naszym żołądku są skręcone. Jednak jeśli weżmiesz jelita i rozłożysz je wzdłuż linii prostej to ich długość wynosi kilka metrów.  A to właśnie w jelitach tasiemiec na odchudzanie rozwija się i żyje. Niektóre osoby z tasiemcem nawet przez dłuższy nie zdają sobie sprawy. Im póżniej osoba z tasiemcem zgłosi się do lekarza tym większe rozmiary może przybrać pasożyt w układzie pokarmowy. Dodatkowo warto wspomnieć, że tasiemiec jak wcześniej pisałem jest pasożytem. Więc jak jesz i masz tasiemca to zaspokajasz głód tasiemca, a nie swój. Jedząc nie dostarczasz organizmowi wartości odżywcze. Wszystkie wartościowe składniki z pożywienia trafiają do tasiemca.

A oto film o kontrowersyjnym sposobie odchudzania. Film prezentuje ku przestrodze i pokazujący dlaczego niebezpieczny jest tasiemiec na odchudzanie:

P.s.

Wiecie jaki najlepszy jest tasiemiec na odchudzanie ?

Ten w telewizji.

[jwplayer mediaid=”1651″]