Swiatowe modelki plus size

Swiatowe modelki plus size grafika.

Modelki plus size.

Swiatowe modelki plus size coraz śmielej podbijają rynek mody na całym świecie. Moda nie tylko przeznaczona jest dla szczupłych modelek. Co raz częściej na światowych wybiegach można spotkać modelki w rozmiarze xl.

Swiatowe modelki plus size prezentują mode i kolekcje z ubraniami dla milionów kobiet na całym świecie. Swiatowe modelki plus size chętnie eksponują swoją figurę. Wcale nie wstydzą się dodatkowych kilogramów. Mało tego dodatkowe kilogramy sprawiły, że odniosły karierę.

Co raz więcej projektantów zaprasza do współpracy Modelki plus size Nawet sam Karl Lagerfeld do swoich pokazów zaprasza modelki w większym rozmiarze. Modelki podróżują po całym świecie. Biorą udział w największych kampaniach reklamowych dla takich marek jak H & M czy sesje dla Vogua. Wiele firm odzieżowych ma podpisane długoterminowe kontrakty z modelkami plus size.

Dzisiaj na blogu prezentuje swiatowe modelki plus size.

Lizza Miller jedna z najbardziej znanych modelek w rozmiarze xl.

“dziewczyna ze strony 194″ tak została nazwana Lizza Miller.

Tak okrzyknięto modelkę plus size, a to za sprawą tego, że w 2009 roku pojawiła się na 194 stronie czasopisma „Glamour”. Wszystko to sprawiło,że Lizza szybko stała się ambasadorką kobiet z większym rozmiarem w talii.

Pochodzi z USA, a wychowywała się w Kalifornii. Jako modelka zadebiutowała mając 13 lat. Lizza znalazła się na okładce włsokiego wydania Vogue”a oraz reklamowała markę Macy”s.

[jwplayer mediaid=”1877”]

Swiatowe modelki plus size.

Kaela Humphries – swiatowe modelki plus size.

Jest siostrą znanego amerykańskiego koszykarza Krisa Humphriesa czyli byłego męża Kim Kardashian.

Pracuję dla agencji modelek Ford. Wcześniej pracowała jako przedstawciel medyczny.

[jwplayer mediaid=”1878″]

Na blogu znajdziesz także wpis: Polskie modelki plus size zobacz też inne wpisy.

Tara Lynn.

Uznawana jest za jedną z najseksowniejszych modelek plus size. Sesje z udziałem należą do jednych z najdroższych. Pracowała dla takich marek jak: H&M czy Vogue. Brała udział w licznych sesjach fotograficznych.

[jwplayer mediaid=”1879″]

Znasz inne swiatowe modelki plus size pisz na Facebooku !