Spray na odchudzanie

spray na odchudzanie

Spray na odchudzanie czy to jest możliwe. Otóż jak się okazuje tak. Całkiem niedawno zauważyłem ofertę sprayu na odchudzanie. Zaciekawił mnie taki sposób odchudzania. Dlatego dzisiaj postaram się Tobie przekazać informacje, które uzyskałem.

Spray na odchudzanie został opracowany i wyprodukowany w USA.

Pełna nazwa środka na odchudzanie nosi nazwę full fast. Razem ze sprayem dodawana jest guma do żucia (też na odchudzanie).

Jak działa spray na odchudzanie ?

Zadaniem sprayu jest hamowanie łaknienia. Substancja zawarta w spray’u wpływa na mózg. Przekazuje mózgowi sygnał, że nawet jedząc mniej jesteś już syty.

Jak stosować spray na odchudzanie ?

Środkiem należy spryskać jamę ustną. Spray należy używać 5 razy dziennie na pół godziny przed posiłkiem.

Kiedy pierwszy raz o tym przeczytałem pomyślałem nie możliwe…a jednak.

Spray na odchudzanie został nawet opatentowany.

Wraz z zakupem produktu otrzymujesz listę zakupów czyli listę produktów żywnościowych, które pomogą ci zachować idealną wagę. Oprócz tego otrzymasz plan jedzenia czyli plan posiłków przeznaczony dla osób zapracowanych.

Producenci kuracji zalecają, aby osoby które zamierzają stosować preparat dłużej  niż 3 tygodnie skonsultowały się z lekarzem.

Czy to działa tylko jak placebo czy coś więcej ?

No właśnie cieklawostką jest fakt, że producent przeprowadził badania skuteczności preparatu na odchudzanie. Badania zostały opublikowane w International Journal of Obesity. Wynika z nich, że wśród osób które stosowały preparat stwierdzono większe uczucie sytości przyjmowanych posiłków.

U osób stosujących wspomnianą kurację odchudzającą już po 5 dniach uczucie głodu zostało obniżone. Jednym słowem  jedząc mniej czuły się bardziej najedzone.

Producent oprócz sprayu oferuje gumę do żucia. Ale nie jest to zwykła guma do żucia. Jest to guma stworzona przez naukowców i przeznaczona dla osób odchudzających się.

Według zapewnień producenta najlepsze efekty uzyskują osoby, które stosują spray na odchudzanie od 4 do 8 tygodni.

A Ty co o tym sądzisz ? może ktoś z Was stosował spray na odchudzanie ?

Piszcie na facebooku.

Schudniesz, dasz radę !