6 sekretów zgrabnej sylwetki

6 sekretów zgrabnej sylwetki foto

Fit.

6 sekretów zgrabnej sylwetki czyli co jeść żeby zachować zgrabną sylwetkę. Albo co jeść żeby schudnąć i uzyskać wymarzoną szczupłą sylwetkę. Oto 6 kroków które pomogą Tobie w uzyskaniu pięknej sylwetki. Jesteś przygotowana na zmianę swojego wyglądu. Chcesz wyglądać piękniej i szczuplej. Oto 6 punktów które odmienią zupełnie Twoje życie.

Oto 6 sekretów zgrabnej sylwetki.

Plan.

Ustal plan odchudzania.  Zgodnie z powiedzeniem:

“Jeśli nie masz planu to plan się nie powiedzie.”

Jednak jeśli nie schudniesz to nie musisz się załamywać. Życie to nie wieczna dieta. Pamiętaj, że mając plan odchudzania schudniesz szybciej i łatwiej.

Napoje.

Amerykańscy naukowcy przeprowadzili badania z których wynika, że 65 % napojów jest prawdziwą bombą kaloryczną i zawiera ogomnę ilości cukru. Dlatego unikaj napojów kolorowych, gazowanych bogatych w cukier. Zamiast tego postaw na wodę mineralną i bądź FIT ! Wybieraj te soki, które nie są dodatkowo dosładzane. Z napojów gazowanych wybieraj te słodzone słodzikiem.  Słodzi może nie jest najzdrowszy. Jednak lepiej wypić napój słodzony słodzikiem niż zawierający NAWET 40 łyżeczek cukru.

Stop słodycze – 6 sekretów zgrabnej sylwetki.

Podjadanie słodyczy między posiłkami może całkowicie przekreślić efekty odchudzania. Obliczono, że w ciągu dnia średnio podjadamy około 600 kcal. Bądż FIT i nie jedz słodyczy !

Podnoś ciężary !

Najszybszym sposobem na spalenie zbędnych kilogramów jest podnoszenie ciężarów. Ćwiczenia z hantlami polepszają metabolizm spoczynkowy, pobudzają do pracy więcej włokien mięśni. Poprawa metabolizmu spoczynkowa sprawia, że spalasz więcej kalorii nawet jak nie ćwiczysz.

•  6 sekretów zgrabnej sylwetki jak ćwiczyć ?

5 minut cardio np. rower.

– Później ćwiczenia z hantlami. Wykonuj różne ćwiczenia z hantlami.Każde ćwiczenie z hantlami powtórz 8 razy.

Możesz tak ćwiczyć powtarzając kolejność 2-3 razy.

Ćwicz – 6 sekretów zgrabnej sylwetki. 

Nie musisz wydawać pieniędzy na skomplikowany i drogi sprzęt do ćwiczeń. Już za kilka złotych kupisz skakankę na której możesz ćwiczyć. Ćwicz na skakance, a schudniesz, poprawisz swoją kondycję i będziesz mieć FIT figurę  ! Przykładowy plan treningowy znajdziesz we wpisie: Skakanka na odchudzanie

Serwatka spali kalorie !

Z badań opublikowanych przez Journal of Nutrion wynika, że osoby, które spożywały serwatkę spaliły dwa razy więcej tłuszczu niż osoby które nie jadły serwatki.Białko zawarte w serwatce pomaga w odchudzaniu.

Znasz więcej niż 6 sekretów zgrabnej sylwetki pisz na facebooku !