Spalenie kalorii z pizzy

 

Spalenie kalorii z pizzy.

Pizza kalorie.

Spalenie kalorii z pizzy nie musi być trudne. Choć pizza jest bardzo kalorycznym posiłkiem. Trudno jest sobie odmawiać pizzy całe życie. Chcoiaż w trakcie odchudzania lepiej jest zrzezygnować z fast foodów w tym pizzy. No właśnie co w sytuacji kiedy zjemy już kawałek pizzy i chcemy ją spalić. Jakie są sposoby na spalenie kalorii z pizzy. Przeciętny kawałek pizzy to od 350 do 500 kalorii. Wszystko zależy jaką pizze zjedliśmy. Niektóre pizzernie oferują dietetyczne pizze bez szynki i sera. W zamian za to pizza jest z warzywami i owocami np. morza. Kalorie zawarte w owocach morza sprawdzisz we wpisie:  Kalorie owoce morza. Żeby spalić taką ilość kalorii możesz wybrać jedną z możliwości.

4 sposoby na spalenie kalorii z pizzy.

  • Myć auto przez 70 minut. Mycie auta tyle czasu z pewnością sprawi, że będzie czysty jak nowy.
  • Jeździć na rowerze przez 45 minut. Na rowerze można jeździć zarówno w domu jak i w domu. O tym jak schudnąć na rowerze pisałem we wpisie: Odchudzanie na rowerze
  • Spać przez 6 h. Sen może spali kalorie. Jednak podczas snu łatwiej jest przybrać na wadze.
  • Lub iść na Zakupy 2 h.

Co prawda zakupy dla wielu osób są najprzyjemniejszym sposobem na spalenie kalorii z pizzy. Ale także najdroższym sposobem 🙂 Zależy też jakie zakupy. Bo dla Pań najlepsze są ciuchowe zakupy. Na blogu znajdziesz także:  Hamburger Dukana .Bez wątpienia pizza to jedna z bardziej kalorycznych przekąsek na diecie.

Zobacz też wpis: Zumba na odchudzanie

•  Możesz także przyrządzić pizze mniej kaloryczną. Pizze dietetyczną. Wystarczy, że zamiast tłustego sera użyjesz ser typu light. Wybierz też lekkie dodatki do pizzy. Takie jak warzywa. Przygotuj sos do pizzy na bazie jogurtu naturalnego. Taki sos jest  bardziej dietetyczny. Ma mniej kalorii. I zawiera mniej tłuszczu.Niż sos robiony na bazie śmietany. Jeśli znasz inne sposoby na spalenie kalorii z pizzy pisz na facebooku !