Orbitrek na odchudzanie

orbitrek na odchudzanie

orbitrek

Orbitrek na odchudzanie jest idealny, bo pobudza 90 % mięśni ciała. Bez cienia wątpliwości ćwiczenia na orbitreku to jedne z najskuteczniejszych ćwiczeń na odchudzanie.

Orbitrek na odchudzanie można porównać do biegu z kijkami lub nordic walking.

Według mnie bardzo ważną zaletą orbitreku jest maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Podczas ćwiczeń na orbitreku istnieje minimalne ryzyko wystąpienia kontuzji stawów i urazów układu kostnego.

Dlaczego orbitrek na odchudzanie jest tak skuteczny ?

Z dwóch powodów zresztą związanych ze sobą. Po pierwsze orbitrek na odchudzanie to 3w1 czyli łączy w sobie trzy urządzenia: rowerek, steper i bieżnie. Po drugie ćwicząc na orbitreku pracują wszystkie partie mięśni. Czyli chudniesz z każdej części ciała

Z kolei biegając istnieje o wiele większe ryzyko wystąpienia kontuzji ze względu na to, że stopa ma kontakt z ziemią. Poza tym orbitrek na odchudzanie jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które mają problemy ze zdrowiem np. układem kostnym itp.

Orbitrek na odchudzanie zalety:

Ćwicząc na orbitreku.

1. Schudniesz.

2. Poprawisz kondycje.

3. Zwiększysz siłę i wytrzymałość mięśni.

Orbitrek na odchudzanie minusy.

•  Jest droższy niż inne urządzenia np. rower stacjonarny.

•  Zajmuje więcej miejsca.

Dlaczego orbitrek na odchudzanie ?

Ćwicząc na orbitreku wykonujesz ćwiczenia aerobowe czyli takie, które spalają tkankę tłuszczową. Podczas wykonywania ćwiczeń aerobowych organizm pobiera energie i spala tkankę tłuszczową.

Jeżeli będziesz kupować orbitrek na odchudzanie to zwróć uwagę na klasę sprzętu. Niektóre orbitreki przeznaczone są do używania w miejscach publicznych np. szkołach, klubach fitness. I te orbitreki mają klasę „S” czyli studio.

Orbitrek na odchudzanie jaki sprzęt wybrać ?

Orbitrek nie jest tani. Cena średniej jakości sprzętu wynosi około 1000 złotych. Jednak pamiętaj, że zakup orbitreka to wydatek jednorazowy. Więc warto wybrać orbitrek na odchudzanie dobrej jakości, żeby mógł spokojnie służyć przez kilka lat. Dlatego nie kupuj taniej tandety, a postaw na jakość.

Decydując się na zakup wybierz orbitrek z programem ćwiczeń to bardzo ułatwia odchudzanie. Program umożliwi Ci na bieżąco kontrole i przebieg odchudzania. Jeśli chcesz używać orbitrek na odchudzanie zwróć szczególną uwagę na program kontroli tętna.

Orbitrek na odchudzanie opinie.

„…Ja już biegam tydzień po godzince dziennie. Początkowo robiłam pół godziny, potem 40 minut, a od 17 lipca już godzinę. I nawet nie bolą mnie nogi, chociaż gdy schodzę z orbiego jestem cała mokra i drętwieją mi stopy. A co do biegania przy serialach i filmach – zdecydowanie dobra rada, ja sobie biegam o stałej porze przy serialu kryminalnym i idzie mi dużo łatwiej oczko.gif Polecam też bieganie przy Postaw na milion, 40 minut zleci jak 10!

A dieta? Tamten tydzień całkiem sobie odpuściłam, a i tak schudłam kilo. Dość dziwne. Od poniedziałku ponownie nie jem słodyczy.

 

Pozdrowienia dla wszystkich i wytrwałości życzę! ;>…”

czarna95

„…Zakup orbiego w grudniu.

1. Ćwiczenia 5 dni w tygodniu po 45 min.

2.ograniczenie trochę jedzenia średnio 1600 do 2200 kcal dziennie.

3. od maja rower wiec mniej orbiego.

4. waga w dol około 5 kg więcej nie mogę.

5.sylwetka zdecydowanie inna ,można powiedzieć super.

6.najlepiej wydane 2 tys zainwestowane w siebie…”

YORK 202 12

„…Wszystko ładnie pięknie jak się czyta Wasze posty, ale czy ktokolwiek kontroluje tętno? To jest zasada nr 1!!!! Żeby schudnąć nie można się zajeżdżać na śmierć, tylko jeździć dłużej na małym obciążeniu i pilnować tętna. Kiedyś się z tego śmiałam i stepowałam na stepperze jak szalona, ale kiedy kupiłam orbitrek zmądrzałam. W ok 5 miesięcy schudłam 9 kg. Oczywiście bywały słabsze dni, czekolada szla w ruch a orbitrek w odstawkę, ale kto jest idealny. Teraz znowu powróciłam do systematycznych ćwiczeń. Staram się ćwiczyć 4, 5 lub 6 razy w tygodniu po godzinie i tętno utrzymuje na poziomie 135 do 150 (ja mam pulsometr, ale często w orbitrekach wbudowane są metalowe blaszki na rączkach, z tym że pulsometr jest wygodniejszy bo tylko spojrzę na zegarek i mogę tego łatwo pilnować cały czas cwicząc górną partie ciała, a zanim te blaszki na orbitreku wyczują moje tętno to trochę trwa) . Do zrzucenia jeszcze 12 kg. Trzymajcie kciuki i powodzenia…”

 

orbitreczka