Opaska licząca kalorie

opaska licząca kalorie metafora

Jest to opaska licząca kalorie, która jest bardzo pomocna w czasie odchudzania. Jednak w Polsce jakoś się nie przyjeła. Być może jest to zasługa dość wysokiej ceny jak za „odchudzający” gadżet, bo opaska kosztuje kilkaset złotych. Na blogu znajdziesz także wpis o innej opasce. Zobacz wpis: Opaska media ciała

Jest to opaska pewnej znanej firmy. Opaska mierzy spalone kalorie i pokonany dystans. Jest nie tylko gadżetem, ale też ułatwia odchudzanie. Większość sprzętu na odchudzanie jak rowery stacjonarne, orbitreki posiadają już liczniki z funkcją mierzenia pokonanego dystansu i spalonych kalorii. Dlatego opaska licząca kalorie to idealne rozwiązanie dla osób, które biegają lub uprawiają sport w terenie.

Oczywiście sama opaska nie sprawi, że schudniesz, ale dostarczy wielu cennych informacji. Dodatkowo opaskę za pomocą kabla usb można podłączyć do komputera. Z pewnością dużą zaletą opaski jest jej wygląd. Opaska dopóki nie jest włączona. Wygląda jak zwykła opaska. Dopiero jej włączenie sprawia, że pojawia się podświetlenie na wyświetlaczu typu Led. Widać, że dobrze jest to wykonane.

Opaska licząca kalorie w zestawie znajdziesz.

Opaska licząca kalorie zawiera również oprogramowanie komputerowe, dzięki któremu swoją aktywność fizyczną można przeliczyć na punkty. Program daję możliwość podglądu i statystyk spalonych kalorii i pokonanego dystansu. To świetne udogodnienie dla osób, które się odchudzają. Ale także dla sportowców, którzy chcą schudnąć. Przypomnę co jest wręcz dziwne. Że sportowcom trudniej jest schudnąć niż osobom które nie uprawiają zawodowo sportu. Jest to pewien paradoks. Ale wynika on z wytrenowania organizmu. Odpowiedniego metabolizmu.

Uważam, że program dostarczony do opaski to świetny pomysł, bo motywuje do dodatkowej pracy. Opaska jest ładna i gustowna. Na pierwszy rzut oka nie widać, że to elektroniczny gadżet i posiada wyświetlacz led. Może nie każdy musi ją posiadać. Jednak dla osób, które zawodowo uprawiają sport opaska licząca kalorie z pewnością się przyda.

Trzeba przyznać, że świetnie się prezentuje.Tutaj możesz obejrzeć filmik z opaska licząca kalorie.

[jwplayer mediaid=”2526″]