Dieta Eva Longoria

 

Dieta Eva Longoria na czym polega ? Znana aktorka zdradziła sekret swojej szczupłej figury. Popularna aktorka odnosi ogromne sukcesy na ekranie. Występuje nie tylko w filmach, serialach, ale także w reklamach. Wydaje się że Eva nie stosuje żadnej diety, a jej szczupła sylwetka wynika z “dobrych genów”. Jak się okazuje aktorka stosuje dietę.  Dieta Eva Longoria to dieta zbilansowana.

Przyznała, żeby schudnąć to odstawiła słodycze. Słodycze zamieniła na sałatkę owocową. W jednym z wywiadów aktorka przyznała, że uprawa Bieganie na odchudzanie .Aktorka podczas treningu nigdy nie rozstaje się z butelką wody. To jej nieodzowny element każdego treningu. Uważa, że woda oczyszcza organizm.

Dieta Eva Longoria zasady.

Na obiad je produkty zawierające błonnik np. razowy chleb, ciemny ryż, pełnoziarniste makarony. O tym jak ważny jest błonnik na odchudzanie pisałem we wpisie: Błonnik na odchudzanie  .Z pieczywa wybiera tylko pieczywo razowe i pełnoziarniste. Tylko takie według niej najlepsze jest w czasie odchudzania. Dodatkowo aktorka przyznała, że stara się jeść małe posiłki. “Jem małe posiłki, lubie tak. Wtedy lepiej się czuje, a mój organizm lepiej funkcjonuje…” przyznała Eva Longoria z jednych z wywiadów.

•   Oprócz tego na obiad zjada pierś z kurczaka albo rybę. Zarówno kurczak jak i ryba dostarcza białko organizmowi. Z kolei białko szybciej spala tłuszcz i bierze udział w metabolizmie. Między posiłkami zjada kalafior, marchew, brokuły. Warzywa zawierają błonnik dobry na odchudzanie. Aktorka podkreśla, że stara się pić dużo wody mineralnej niegazowanej w ciągu dnia. Zapytana przez amerykańskiego dziennikarza jaką wodę pije. Odpowiedziała, że pije tylko wodę niegazowaną.

Surowe warzywa czyli jak wygląda dieta Eva Longoria.

Ważnym elementem w diecie Evy Longorii są surowe warzywa. Dieta Eva Longoria bogata jest w surowe warzywa. Od czasu do czasu pozwala sobie na migdały, avocado, orzechy włoskie, ale bez dodatku soli. To kolejny ważny element diety aktorki. Dieta Eva Longoria nie zawiera soli.

Oprócz tego dieta Eva Longoria zawiera aktywność fizyczną. Aktorka ćwiczy na siłowni i uprawia gimnastykę. Zresztą ze sportem aktorka była już wcześniej związana, bo była cheerleaderką. Podsumowując dieta Eva Longoria to dieta zbilansowana, którą można każdemu polecić.