Odchudzanie twarzy

 

Odchudzanie twarzy foto.

Wyszczuplanie twarzy.

Odchudzanie twarzy czyli jak fryzurą i makijażem sprawić, by twarz wyglądała na szczuplejszą. Wiele osób chcę odchudzić swoją twarz. Jednak nie chce korzystać z zabiegów chirurgicznych. Dlatego w dzisiejszym poście. Przedstawiam jak domowymi sposobami wyszczuplić twarz.

Istnieją naturalne sposoby na optyczne odchudzanie twarzy.

Oto kilka z nich.

Noś długie kolczyki.

Długie kolczyki odwracają uwagę od okrągłej twarzy. Wyszczuplają twarz optycznie. Z kolei okrągłe kolczyki duże koła powiększają wygląd twarzy.

Ciemniejsze korzenie włosów reszta włosów jaśniejsza.

Fryzur oprócz tego, że wyszczupla to wymagana mniej utrzymania.  Fryzura najlepiej sprawdza się w przypadku brunetek o ciemniejszym odcieniu włosów.

Długie włosy upięte (zaczesane do tyłu) na czubku głowy. I długa grzywka do brwi. Grzywka czesana grzebieniem z szerokimi zębami.

• Ciemniejsze włosy koło twarzy. Ciemniejsze włosy koło twarzy wyszczuplają. Z kolei jasne blond włosy koło twarzy poszerzają twarz.

Modelowanie twarzy makijażem – cieniowanie.

Użyj matowego pudru do skóry. Odcień musi być ciemniejszy o jeden odcień od twojej skóry. Podczas nakładania unikaj sztucznego oświetlenia. Odsłoń lekko boki nosa, skroń i szczękę.

  • Kucyk pomaga na odchudzanie twarzy.

Nie każdy kucyk wyszczupla twarz. Włosy w kucyk nie mogą być zebrane na samym czubku głowy. Włosy musza być zebrane na takiej wysokości, aby sięgały do czubka kości policzkowej. Użyj antypoślizgowej spinki do włosów.

A tutaj znajdziesz film przedstawiający kucyk na odchudzanie twarzy.

[jwplayer mediaid=”17463″]

Fryzura na Jennifer Aniston jest dobra na odchudzanie twarzy. Na blogu znajdziesz także: Dieta Jennifer Aniston

I – Grzywka na bok i włosy oplatające rysy twarzy. Włosy po bokach tworzą naturalną ramkę wokół twarzy. Fryzura ładnie modeluje kontur twarzy i sprawia, że jest optycznie szczuplejsza.

II – Jednak nie każdej kobiecie może taka fryzura pomóc. Jennifer nie ma grzywki. Przez to ma podniesione czoło, a to sprawia, że u niektórych kobiet z innym kształtem twarzy fryzura nie pomoże. Fryzura Aniston sprawia, że jej twarz jest bardziej smukła.

Kocie oczy z makijażu.

Wydłuż linię rzęs i kształt oczu na zewnątrz i ku górze. Zwróć uwagę na kąciki oczu w ten sposób wyszczuplisz twarz optycznie. Jeśli nie wiesz jak wykonać kocie oczy zobacz w google

Wyraziste kości policzkowe są dobre na odchudzanie twarzy.

Jest to technika z użyciem makijażu. W tym celu musisz użyć trzech kosmetyków. Highlighter na kości policzkowe, jasny podkład na policzki. I bronzer pod kości policzkowe. Twarz będzie bardziej zarysowana. Wyostrzą się kości policzkowe co sprawi, że będzie bardziej szczupła.

Brwi – odchudzanie twarzy.

Zachowaj naturalną grubość brwi. Zbyt cienkie brwi mogą poszerzać twarz. Nadaj brwiom bardziej kanciastego wyglądu. Znasz inne metody na odchudzanie twarzy. Napisz do mnie !