Ocet jabłkowy na odchudzanie

Ocet jabłkowy na odchudzanie.

Ocet z jabłek.

Ocet jabłkowy na odchudzanie zawiera spore ilości wapnia, sodu, potasu i fosforu. Ocet jabłkowy jak sama nazwa wskazuje uzyskuje się z jabłek.

Jak stosować ocet jabłkowy na odchudzanie ?

Przede wszystkim stosuje się go jako dodatek do potraw, ale można także pić. Ocet jabłkowy na odchudzanie dodany do potraw nadaję potrawom walor smakowy. Szczególnie dodawany jest do sałatek i potraw mięsnych.

Jeśli chcesz  pić ocet jabłkowy na odchudzanie to musisz rozpuścić 2 łyżki octu na szklankę wody. I tak pić trzy szklanki dziennie. Przed każdy posiłkiem, a wieczorem przed pójściem spać. Ocet pomaga w leczeniu licznych schorzeń układu pokarmowego. Stosowanie octu w diecie oczyszcza organizm z toksyn i zanieczyszczeń. Przeczytaj także wpis: Odchudzanie twarzy

• Ocet jabłkowy na odchudzanie z powodzeniem może zastąpić kwasek cytrynowy lub ocet spirytusowy dodawany do potraw. Jeśli nie chcesz pić octu możesz kupić ocet jabłkowy w tabletkach. Bez problemu będziesz mogła zabrać tabletki do torebki i pójść do pracy. Tabletki oprócz octu zwierają sporę ilości błonnika, który także pomaga w odchudzaniu.

Dlaczego ocet jabłkowy na odchudzanie ?

Ocet jabłkowy na odchudzanie pobudza wydzielanie soków żołądkowych, reguluje trawienie, rozszczepia i usuwa złogi tłuszczu z organizmu. Oprócz tego ocet jabłkowy pobudza układ immunologiczny i stymuluję pracę nerek. Zawiera naturalne utleniacze, które chronią nas przed wpływem wolnych rodników. Witamina E zawarta w occie blokuje proces starzenia się komórek.

Przepis na ocet jabłkowy na odchudzanie.

I – 6 jabłek, opłucz. Umyj pokrój na małe kawałki razem ze skórką i nasionami. Umieść pokrojone jabłka w słoju i zalej wrzątkiem. Dodaj 4 łyżki cukru na litr wody. Zakręć słoik i przykryj płótnem.

II – Postaw słoik w ciemnym miejscu, ale ciepłym na około 30-40 dni żeby w tym czasie sfermentowało. Co jakiś czas mieszaj płyn drewnianą łyżką.

III –  W momencie kiedy ocet jabłkowy na odchudzanie przestanie się burzyć to przecedzając możesz go przelać do butelek. Butelki z octem trzymaj w chłodnym miejscu i mocno zakręć.

Jak pić ocet jabłkowy na odchudzanie ?

2 łyżeczki octu jabłkowego dodaj do szklanki ciepłej wody plus łyżeczkę miodu i zamieszaj pij rano i wieczorem na 15 minut przed posiłkiem.

Opinie ocet jabłkowy na odchudzanie.

„…Nie to nie:) jak się chce schudnąć to idzie te pół szklanki wypić a wcześniej zatkać noc:) ja tak robię i pije od 3 dni właśnie się ważyłam i półtorej kilo mniej:) apetytu na słodycze po tym nie mam wcale. Od 3 dni nie jadłam nic słodkiego i nie mówiąc o tym ze jem połowę mniej tego co jadłam !!! zrobicie jak zechcecie ja swoimi wynikami będę się i tak dzieliła może to wam pomoże się skusić…” 

                                                                                                                                                     autor/ka  KreJzoOlk@

„…ćwiczenia swoją drogą, ale stosowanie octu jabłkowego jako substancji wspomagającej odchudzanie swoją.

gdyby ocet jabłkowy na odchudzanie był szkodliwy – nie można by go było nigdzie kupić, a już na pewno nie tak oficjalnie, tylko w jakimś “dietetycznym podziemiu” – to po pierwsze. po drugie – część lekarzy na serio zaleca jego stosowanie i wymienia masę jego zalet…”  

                                                                                                                                                         autor/ka bakoshi

Skutki uboczne ocet jabłkowy na odchudzanie.

Różne opinie krążą na temat. Jedni mówią, że ocet jest cudowny i nie ma wad inni z kolei mówią, że ocet jabłkowy na odchudzanie wypłukuję wapń z organizmu. Jedno jest pewne ocet na odchudzanie jest dopuszczony do oficjalnej sprzedaży. Bez trudu znajdziesz w aptece tabletki z octem na odchudzanie.

Skoro dostępny jest w aptekach to znaczy, że jest bezpieczny dla zdrowia. Pewnie jak zawsze w takiej sytuacji ocet na odchudzanie jest szkodliwy jeśli pije się go w nadmiarze. Jednak picie zgodnie z zaleceniami nie powinno być szkodliwe dla zdrowia no i wagi. Podsumowując jeśli chcesz schudnąć więcej pij ocet jabłkowy na odchudzanie.