Homeopatia na odchudzanie

Homeopatia na odchudzanie.

Homeopatia na odchudzanie znana jest w medycynie od tysięcy lat. Pierwsze próby leczenia homeopatią stosował już Hipokrates,a więc „ojciec” medycyny.

Homeopatia na odchudzanie polega na wzmacnianiu osłabionych sił witalnych człowieka. Homeopatia na odchudzanie jest po to by organizm mógł haromonijnie funkcjonować.

Homeopatia na odchudzanie to holistyczna metoda leczenia otyłości.Homeopatia na odchudzanie zaliczana jest do medycyny alternatywnej. Homeopatia nie wpływa tylko na procesy i zmiany zachodzące wewnątrz organizmu. Leczenie nadwagi obejmuję także umysł i duszę.

Ogromną zaletą homeopatii jest fakt, że nie wywołuje ona skutków ubocznych. Inaczej niż w przypadku tradycyjnych lekarstwa czy tabletek na odchudzanie. Praktycznie każde tabletki i leki na odchudzanie mają swoje negatywne skutki np. uczulenie, nadwrażliwość na lek itp. Natomiast homeopatia na odchudzanie nie powoduje skutków ubocznych.

Homeopata na podstawie wywiadu z pacjentem dobiera odpowiednie leki.

Homeopatia na odchudzanie nie wszystkim pomogą. Każdy z nas jest inny, ma inny metabolizm i prowadzi inny tryb życia. Dlatego homeopatia na odchudzanie nie pomaga wszystkim w równym stopniu. Niektóre osoby schudną dużo stosując leki homeopatyczne inne z kolei nie schudną nic. Jak wiele jest organizmów tak wiele jest reakcji na leki homeopatyczne.

Jest to lista preparatów homeopatycznych na odchudzanie. Rekomenduję ją dr Czelej popularny lekarz homeopata.

Homeopatia na odchudzanie.

Badiaga Complexe Lehning nr 47.

Otyłość prosta. Skłonność do tycia. Towarzyszący przerost utkania limfatycznego; cellulit.

Fucus vesiculosus 5CH.

Polecany przy każdej otyłości.

Antimonium crudum 15CH.

Duży apetyt. Osoby łakome, uparte. Osoby cierpiące na niestrawność z przejedzenia.

Calcarea carbonica 15CH.

Dla osób o krępej budowie ciała, otyłość prosta u osób flegmatycznych, systematycznych, dokładnych. Mających skłonność do depresji

Natrum sulfuricum 9CH.

Osoby z otyłością, zwłaszcza osoby z otyłością w okolicach ud, pośladków i brzucha, wrażliwych na wilgoć, cierpiących na zaburzenia wątrobowe

Fucus Complexe Lehning nr 111.

Otyłość prosta jak i na tle niedoczynności tarczycy; duży apetyt, zaburzenia przemiany materii, skłonność do tycia.

Na blogu znajdziesz także: Akupunktura na odchudzanie

Dlaczego homeopatia na odchudzanie ?

Homeopatia na odchudzanie jest powszechnie stosowana i stosowana na całym świecie.

Leki homeopatyczne nie zawierają toksyn.

Homeopatia na odchudzanie jest bezpieczna. Potwierdzają je wieloletnie badania empiryczne.

• Homeopatia na odchudzanie może być alternatywą lub uzupełnieniem tradycyjnego odchudzania.

Można ją stosować równocześnie z innymi lekami (oczywiście wcześniej skonsultuj się z lekarzem).

Leki homeopatyczne nie są toksyczne, dlatego że mają pochodzenie naturalne. Homeopatia na odchudzanie to leki na bazie minerałów i ziół.

W przypadku niektórych osób homeopatia na odchudzanie stosowana przez dłuższy czas powoduję, że zmienia się metabolizm. Przyspiesza przemiana materii czyli kalorie są szybciej spalane.

Przed stosowaniem leków homopeatycznych na odchudzanie warto jest udać się do specjalisty i skorzystać z jego porad. Wielu lekarzy oprócz tradycyjnej medycyny zajmuję się homeopatią. Warto jest skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia.

– Homeopatia na odchudzanie jest szczególnie polecana dla osób, które mają problemy z tarczycą.

Można ją stosować równocześnie z innymi lekami (oczywiście wcześniej skonsultuj się z lekarzem).

Jeśli zdecydujesz się na homeopatie na odchudzanie i udasz się do homeopaty pamiętaj, że podczas twojej wizyty specjalista zada ci kilka pytań.

Pytania w trakcie wizyty u homeopaty.

Jaki prowadzisz styl życia ? czy masz problemy emocjonalne ? czy jesteś zdrowa ? czy masz problemy ze snem ? czy twoja nadwaga spowodowana jest genami ?

Homeopatia na odchudzanie kiedy ją stosować ?

Zanim zaczniesz stosować leki homeopatyczne musisz zmienić swoje nawyki żywieniowe. Homeopatia na odchudzanie dopiero wtedy przynosi efekty jeśli wcześniej zrezygnujesz z tłustych i obfitych posiłków, wprowadzisz sport do swojego życia. Do swojego codziennego jadłospisu wprowadzisz warzywa i owoce.Homeopatia wspomaga odchudzanie, ale nie jest lekarstwem na odchudzanie.