Gravity plus na odchudzanie

Gravity plus na odchudzanie.

Odchudzanie kamizelka.

Gravity plus na odchudzanie to  innowacyjny pomysł. Wpadł na niego były amerykański sportowiec Jim Foster. Jimowi przez całą swoją karierę sportową brakowało kamizelki, która pomogłaby w odchudzaniu. Dlatego też postanowił zaprojektował i stworzyć gravity plus garnitur czyli „kaftan” do odchudzania.

Kaftan wyglądem przypomina piankę do pływania przeznaczoną dla nurków. Jak sam przyznaje autor projektu na pomysł wpadł, ponieważ chciał poprawić skuteczność swoich treningów.

Sam kaftan waży około 20 kilogramów. W zależności od jego wersji.

Na czym polega gravity plus na odchudzanie ?

Idea projektu jest prosta. Nakładasz na siebie kaftan, który jest ciężki. Przez to zwiększa się Twoja waga, a następnie wykonujesz ćwiczenia. Jeśli masz na sobie więcej kilogramów to musisz bardziej wysilić swoje mięśnie i spalasz więcej kalorii czyli szybciej chudniesz.

 

Gravity plus na odchudzanie, ale nie tylko !

Gravity plus na odchudzanie może mieć zastosowanie nie tylko w odchudzaniu, ale także pomagać w rehabilitacji i sportowcom w poprawie techniki ćwiczeń.

Ciekawostką jest fakt, że taki gravity plus na odchudzanie może działać jak kompres leczniczy. Gravity plus na odchudzanie może szybko znaleźć zastosowanie np. wśród piłkarzy.

Bolesne i czasochłonne kontuzje piłkarzy często powodują, że piłkarze przybierają na wadze. Tracą dynamikę, refleks i gubią koordynacje ruchową. Stosowanie gravity plus na odchudzanie może spowodować powrót do optymalnej wagi i mieć właściwości lecznicze. Na blogu znajdziesz także: Metoda abillity na odchudzanie

Jednak gravity plus na odchudzanie nie jest tylko przewidziany dla sportowców. Według zapewnień autora projektu z gravity plus na odchudzanie może korzystać praktycznie każdy. Kto w ten sposób chce się odchudzać. Problem może stanowić jedynie cena kamizelki.

Jim Foster podkreśla, że kamizelka na odchudzanie może być stosowany np. podczas jogi.

Oczywiście gravity plus na odchudzanie należy stosować w czasie ćwiczeń nie cały czas. Niestety muszę cię zmartwić produkt nie jest tani, bo kosztuje 600 dolarów czyli około 2000 złotych.

A tu masz filmik jak wygląda gravity plus na odchudzanie

[jwplayer mediaid=”3280″]