Jak nie przytyć na weselu

Jak nie przytyć na weselu foto.

Wesele.

Jak nie przytyć na weselu ? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które wybierają się na ślub. Nie obawiaj się, że przytyjesz, żeby przytyć kilogram musiałabyś zjeść 7000 kcal w ciągu jednej nocy. Nie głodź się cały dzień przed weselem, bo nie jest to dobrym rozwiązaniem.

Dzień w którym idziesz na wesele niech będzie zwykłym, codziennym dniem, jedz jak zwykle. Nie waż się z rana na drugi dzień po weselu. Organizm musi się zregenerować i usunąć pokarm z poprzedniej nocy. Najlepiej jest odczekać kilka dni.

Nie ważne czy wybierasz się na wesele jako osoba zaproszona czy będziesz na nim w roli panny młodej. Istnieje kilka sprawdzonych sposobów na to jak nie przytyć na weselu.

Na blogu znajdziesz także: Szybkie odchudzanie na ślub

Specjalnie dla Ciebie przygotowałem kilka sprawdzonych i skutecznych sposobów na to jak nie przytyć na weselu.

Jak nie przytyć na weselu ?

  1. Próbuj każdej potrawy zgodnie z zasadą mniej, a częściej. Jak nie przytyć na weselu od jedzenia ? Najlepiej jest jeść po trochu z każdej potrawy.
  2. Jedz wszystko co zdrowe i lekkie np. sałatki, surówki.
  3. Parę kalorii możesz zaoszczedzić jeśli zrezygnujesz z sosu ciężkiego i tłustego, cole słodzoną zamienisz na cole light zero kalorii, słodzone cukrem napoje zamienisz na napoje słodzone słodzikiem, cięzkie mięso np. kotleta zamienisz na chude i lekkie mięso np. drób.
  4. Pij sok zamiast wody gazowanej. Gazowana woda rozszerza pojemność żołądka, a to sprawi że zjesz więcej.
  5.  I najważniejsze  jak nie przytyć na weselu. Dobrze się baw ! Taniec to najlepszy sposób na spalenie kalorii w czasie wesela.Godzina intensywnego tańczenia to 500 spalonych kalorii. Zamiast siedzieć i rozmyślać o kaloriach, baw się i tańcz ! a wtedy nie przytyjesz.
  6. Zobacz też inne wpisy i wskazówki na blogu odchudzanieplus.pl

Przyjemnej zabawy !

Nie zapomnij założyć wygodne obuwie do tańczenia !

Jak nie przytyć na weselu oraz inne porady znajdziesz na blogu odchudzanieplus.pl