Dieta Miley Cyrus

Dieta Miley Cyrus pozwoliła aktorce i piosenkarce szybko zrzucić parę kilogramów.

Miley Cyrus niegdyś idolka i bożyszcze milionów nastolatek, dzisiaj piosenkarka która swoim wyglądem i zachowaniem na scenie szokuje i wywołuje skandale. Co sprawia że Miley Cyrus wciąż utrzymuje wspaniałą zgrabną sylwetkę ? jaka jest dieta Miley Cyrus ? i na czym polega ?

„…Do wszystkich, którzy nazywają mnie anorektyczką – mam alergię na gluten i laktozę. Tu nie chodzi o moją wagę – tu chodzi o zdrowie. Gluten to g…”

– Miley Cyrus

W pewnym momencie w mediach pojawiła się informacja o tym, że Miley Cyrus jest anorektyczką. Jednak piosenkarka szybko ucieła plotki i powiedziała, że nie jest anorektyczka tylko jest uczulona na gluten. Wyraziła to dość jasno i dosadnie publikując na twitterze informacje: „…Do wszystkich, którzy nazywają mnie anorektyczką – mam alergię na gluten i laktozę. Tu nie chodzi o moją wagę – tu chodzi o zdrowie. Gluten to g….”

To spowodowało, że dieta Miley Cyrus to dieta bezglutenowa. Wiele razy pisałem, że na gluten uczulonych jest dużo osób. Jednak nie każdy sobie z tego zdaje sprawę. Czasami wystarczy odstawić produkty zawierające gluten, a waga spadnie poprawi się wygląd skóry i lepsze samopoczucie. Dieta bezglutenowa zalecana jest w leczeniu celakii.

Biografie Miley Cyrus znajdziesz na http://pl.wikipedia.org/wiki/Miley_Cyrus

Jak widać dieta bezglutenowa czyli dieta Miley Cyrus w przypadku Miley Cyrus przynosi świetne rezultaty. Od chwili kiedy aktorka i piosenkarka zaczęła stosować dietę znacząco schudła. Choć wcześniej nie miała problemów z waga. To dieta bezglutenowa pomogła jej schudnąć.  Dietę bezglutenową stosowały już takie gwiazdy jak: Rachel Weisz, Victoria Beckham czy Gwyneth Paltrow.

Dieta Miley Cyrus czego unikać:

Unikaj pszenicy i jej produktów, pszenica, mąki durum, orkisz, mąka graham, kasza manna.

Żyto, piwo, jęczmień, produkty wytworzone z jęczmienia, jak słód, ocet słodowy, makarony.

Dieta Miley Cyrus co można jeść:

Świeże jajka, mięso, ryby, drób, owoce i warzywa, niektóre produkty mleczne, kukurydza.

Dieta Miley Cyrus specjalne koktajle.

Dieta Miley Cyrus zawiera także specjalne Koktajle na odchudzanie .Aktorka pije takie koktajle po każdym treningu. Jak sama przyznaje w ten sposób dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych wartości odżywczych. Koktajle na odchudzanie zawierają: elektrolity, węglowodany, przeciwutleniacze, zdrowe kwasy tłuszczowe.

Dieta Miley Cyrus ćwiczenia.

Dieta Miley Cyrus zawiera także aktywność fizyczną. Piosenkarka w jednym z wywiadów przyznała, że chodzi kilka razy w tygodniu na pilates. Za każdym razem aktorka ćwiczy przez 60 minut. Pilates nie tylko pomaga na odchudzanie, ale także wzmacnia mięśnie brzucha. Jest bezpieczny i skuteczny oraz przynosi szybsze rezultaty to dlatego tak wiele gwiazd zachwal sobie ten sposób na odchudzanie.Dodatkowo pilates wpływa na zachowanie równowagi na zewnątrz jak i wewnątrz ciała.

Jedno z ćwiczeń które aktorka wykonuję, żeby utrzymać swoje ciało w dobrej kondycji. Ćwiczenie nosi nazwę pełna równowaga. Do jego wykonania potrzeba jest mata treningowa

Opis ćwiczenia „pełna równowaga”

Rozłóż mate, usiądż na niej. Wyprostuj nogi. Następnie wykonaj skłony do stóp. Napręż mięśnie. Następnie złącz stopy, wyprostuj kolana i skieruj wyprostowane nogi za głowę tak by stopy znajdowały się za głową, ręce miej swobodne opuszczone na ziemie. Następnie z tego przejdż do tradycyjnej „świecy”. Pamiętaj, żeby podpierać ciało rękoma w trakcie świecy. Na początku ćwiczenie może wydawać się trudne. Jednak w miarę upływu czasu zobaczysz, że łatwiej przyjdzie ci wykonanie „pełnej równowagi”. Całe ćwiczenie powtórz 5 razy.

Dieta Miley Cyrus zawiera także sporo tańca. Nie można zapomnieć, że piosenkarka za każdym razem w trakcie koncertu tańczy razem z innymi tancerzami.

Występy aktorki na scenie wymagają od niej nie lada kondycji fizycznej. Dlatego piosenkarka szczególnie dba o swoją kondycje.

Dieta Miley Cyrus celiakia i nadwrażliwość na gluten

Cellakia kiedyś chorował na nią bardzo mało ludzi, bo raptem 1 osoba na 10 000 osób. Natomiast dzisiaj osób cierpiących na celakie jest o wiele więcej, bo już  133 na 10 000 osób.  Wzrost osób z nietolerancją na gluten wynika tego, że producenci zbóż często mutują zboża żeby uzyskać większe i bardziej wydajne plony mniejszym kosztem. Obecnie zawartość glutenu w zbożach jest o wiele większa niż miało to miejsce 100 lat temu.

Żeby sprawdzić czy mamy nietolerancje na gluten najlepiej jest się wybrać do lekarza i wykonać badania i testy na tolerancje glutenu w organizmie.

Natomiast warto jest odróżnić  celakie od nadwrażliwości na gluten. Celakia to choroba która powoduje, że trzeba całe życie stosować dietę bez glutenu. Natomiast nadwrażliwość na celakie to jedynie przypadłość, którą można zminimalizować po przez ograniczenie spożywania glutenu.

Objawy braku tolerancji na gluten ?

Apatia, bóle brzucha, biegunki, zaparcia, problemy ze skórą, brak apetytu.