Odchudzanie Joanna Krupa

Odchudzanie Joanna Krupa to temat który z pewnością wiele osób interesuje. Co je znana modelka że ma tak świetną figurę. Joanna Krupa znana modelka i wcześniej prowadząca program „Top model” postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami z odchudzaniem. Udzieliła wywiadu w którym zdradziła sekrety swojego odchudzania.

Zobacz też inne wpisy na blogu np. Dieta Montignaca jadłospis tygodniowy

Wydawać by się mogło, że na odchudzanie Joanna Krupa nic nie stosowała. A jednak nie ! Była prowadząca i jurorka programu “Top Model” przyznała, że w przeszłości miała problemy ze schudnięciem.

Odchudzanie Joanna Krupa wywiad dla magazynu “People”.

W magazynie People przeczytać można, że na odchudzanie Joanna Krupa stosowała środki przeczyszczające. Jak sama przyznaje miała szczęście że nic się jej nie stało. Przyznała że miała 20 lat i nie wiedziała jak szybko schudnąć. Chciała szybko schudnąć, żeby móc realizować swoje marzenia jako modelka. Stwierdziła, że środki na przeczyszczenie będą najlepsze. A jak wiadomo w modelingu odpowiednia waga to podstawa. Wiele modelek stosuję drakońskie diety po to by tylko schudnąć jeszcze więcej.

Jednak środki na oczyszczenie nie przyniosły satysfakcjonujących rezultatów. Więc modelka postawiła porzucić środki na przeczyszczenie. I postawić na dietę i aktywność fizyczną. Zobacz jak odchudzają się inne gwiazdy: Dieta Jennifer Lawrence .Jak sama przyznaje drugi raz już by tak nie postąpiła. I nie stosowałaby środków na przeczyszczenie na odchudzanie. Łatwiej jest schudnąć jeśli ćwiczysz i jesz zdrowe posiłki jak sama przyznała.

Zobacz także:  Odchudzanie Anji Rubik

Pamiętajcie środki na przeczyszczenie nie są dobrym rozwiązanie. Istnieje wiele ciekawych diet na odchudzanie, które w połączeniu z aktywnością fizyczną przyniosą spadek wagi. Na blogu prezentuje różne ciekawe sposoby na odchudzanie. Istnieje nawet kamizelka na odchudzanie. Przeczytaj wpis: Gravity plus na odchudzanie .Ciekawym sposobem na sport w czasie odchudzania jest taniec. Najwięcej schudniesz tańcząc zumbe. Przeczytaj wpis: Zumba na odchudzanie .Pamiętajce, że środki na odchudzanie Joanna Krupa które stosowała nie są dobrym rozwiązaniem