Dieta Mandaryny

Dieta Mandaryny nie jest dieta rygorystyczną. W takim razie w czym tkwi sekrety wspaniałej zgrabnej sylwetki popularnej wokalistki ? Dieta mandaryny to połączenie ruchu z odpowiednim jedzeniem.

Mandaryna musi bardzo uważać na to co je, ponieważ choruję na cukrzyce. Jednak jak sama przyznaje z cukrzyca da się żyć.

Warto dodać, że na cukrzyce Mandaryna zachorowała jak była z drugim dzieckiem w ciąży.

Dieta Mandaryny to przede wszystkim kuchnia lekka. Była żona Michała Wiśniewskiego jest matką dwójki dzieci.

Wspaniała sprawą jest, że Mandaryna pokazuje że z cukrzycą można żyć i spełniać się jako matka oraz zawodowo.Dieta Mandaryny łączy kuchnie osoby chorej na cukrzyce z kuchnią dzieci.

Cukrzyca fatalnie wpływa na wage człowieka. Osoby cierpiące na cukrzyce w ciągu tygodnia potrafią przytyć nawet 5 kilogramów. Dlatego gdy spotykamy osoby otyłe na ulicy nigdy nie wiemy czy ta osoba je co popadnie czy też choruję na cukrzyce.

Mandaryna w swojej diecie często je zupy pomidorowe. Wyznaje jedną zasadę, że do zup nie dodaje śmietany tylko jogurt naturalny. Oprócz tego piecze kurczaki i gotuje na parze warzywa.

Piosenkarka nie lubi chodzić ani biegać. Natomiast bardzo lubi jazdę na rowerze. Swego czasu mandaryna pokazywała w telewizji ćwiczenia dla osób chorujących na cukrzyce.

Na blogu znajdziesz także: Dieta Kayah

Dla Mandaryny bardzo ważne jest, żeby jedzenie które je było zdrowe o smaczne. Sama przyznaje, że nie zgodzi się jeść tylko dlatego, że jest to dietetyczne. Posiłki muszą być zdrowe, lekkie i smaczne. Mandaryna przyznaje także, że jedzenie to jedna z przyjemności w życiu. Zwraca także szczególną uwagę na to co zjada wieczorem. Jak sama przyznaje wiele razy zdarza jej się, że zje coś nie właściwego na kolacje, a póżniej w nocy poziom cukru mocno wzrasta.

Dieta mandaryny zasady:

• Na śniadanie zawsze pije mleko z dodatkiem kawy.

• Nie pije słodzonych soków.

• Nie spożywa tzw. złych tłuszczów.

• Nie je słodyczy.

• Pije herbaty dobrej jakości.

• Ograniczyła spożycie węglowodanów.

• Nie je białego pieczywa.

• Pije świezo wyciskane soki.

Oprócz tego dieta Mandaryny zawiera sporo ruchu najlepiej tańca. A o tym, że w tańcu można spalić sporo kalorii pisałem już na blogu we wpisie: Kalorie taniec Jak sama przyznaje ruch nawet z cukrzycą nie przeszkadza, a nawet jest wskazany.