Dieta Jennifer Lawrence

Dieta Jennifer Lawrence.

Fast food.

Dieta Jennifer Lawrence no właśnie co jeść, żeby uzyskać tak wspaniałą figurę.  Jak znana amerykańska aktorka. Jennifer wiele razy podkreślała w wywiadach, że producenci i reżyserzy próbowali na niej wywrzeć wpływ na to by się odchudzała. Przekonywali ją do odchudzania. Okazuje się jednak, że aktorka wydaje się być obojętna, ponieważ dieta Jennifer Lawrence to…brak diety. Tak aktorka przyznała, że nie stosuję żadnej diety.

Przypomnę tylko, że Jennifer Lawrence ma na swoim koncie Oscara za rolę pierwszoplanową. Więcej możesz o niej przeczytać w Jennifer w wiki .Nagrodę otrzymała za rolę w filmie “Poradnik pozytywnego myślenia”. Zagrała w wielu filmach i serialach. W stanach Zjednoczonych jest popularną aktorką.

Jak wygląda dieta Jennifer Lawrence.

Jak sama przyznaje początki w Hollywood nie były łatwe ciągle słyszała.

“Mówiono mi, że jestem za gruba i muszę schudnąć!” .Takie słowa usłyszała aktorka kiedy rozpoczynała swoją przygodę w Hollywood. Zobacz także wpis: Odchudzanie Joanna Krupa

•  Jednak Jennifer Lawrence nie podała się presji otoczenia. I nigdy nie stosowała diety odchudzającej. Aktorka przyznaje, że trudno jest ją zmotywować do ćwiczeń i treningu. Na planach zdjęciowych aktorka nie odmawia sobie słodyczy i fast foodów. Zobacz wpis: Fast food kalorie .Jak sama przyznaje na planie filmowym nie ma zbyt dużo czasu na to by ćwiczyć i stosować specjalną dietę na odchudzanie. Być może dieta Jennifer Lawrence i sekret jej zgrabnej figury tkwi po prostu w…dobrej przemianie materii ! Amerykańska aktorka podkreśla również jak dumna jest ze swoich krągłości i nie zamierz tego zmienić. Tak więc dieta Jennifer Lawrence to…brak diety.

Ciekawe wydaję się także opinia aktorki na temat osób o większej wadze. Według aktorki media powinny zwracać większą uwagę na problem otyłości. Jennifer Lawrence uważa, że słowo grubas powinno być zakazane.

A Wy jak myślicie czy taki sposób odżywiania jest dobry czy zły ? Czy można być szczupłym nie patrząc na to ile i co się je. Czy dieta Jennifer Lawrence to faktycznie…brak diety.