Dieta Kasi Zielińskiej

 

Dieta Kasi Zielińskiej

Dieta Kasi Zielińskiej pozwoliła aktorce schudnąć, aż 13 kilogramów. Wagę nadal utrzymuje bez efektu jo-jo mimo, że od jej odchudzania upłynęły już 3 lata. Aktorka uważa, że podczas diety największą uwagę należy zwrócić na odpowiednie śniadanie.

Dieta Kasi Zielińskiej zasady:

Na śniadanie aktorka pije mocne latte z mlekiem nisko tłuszczowym, zjada jogurt grecki z dodatkiem: banana, jabłka, moreli i 2 łyżkami miodu. Takie śniadanie Kasia zjada w tygodniu. Natomiast w weekend gwiazda „Barw Szczęścia” pozwala sobie na zjedzenie jajek przygotowanych w różny sposób np. z warzywami i smażone na bekonie.

  • Każdego dnia aktorka stara się zjeść zupę. I jest to najczęściej zupa warzywna lub z soczewicy.

Na blogu znajdziesz także: Dieta Kasi Cichopek

3-4 razy w tygodniu Kasia Zielińska pozwala sobie na zjedzenie ryby z warzywami. Jeśli wybiera się zjeść coś na mieście to wybiera ekologiczne restauracje. W czasie trwania diety aktorka codziennie rano spędzała dwie godziny na siłowni.

Kasia stawia także na picie sporej ilości wody w czasie trwania kuracji odchudzającej. Jak sama przyznaje pije do 5 szklanek wody z cytryną lub zielonej herbaty dziennie. Jak podkreśla Kasia odpowiednie nawodnienie usprawnia jej metabolizm. Zobacz także wpis: Test czerwonej herbaty na odchudzanie

Jak przyznaje aktorka zawsze ma pod ręką (w aucie) zestaw do treningu i na pływalnie czyli kostium kąpielowy, trampki, spodnie dresowe.