Keton malinowy na odchudzanie

Keton malinowy na odchudzanie.

Keton malinowy na odchudzanie to sposób na schudnięcie, który dotarł do nas z Ameryki.  To tam został wynaleziony. I przeszedł pomyślnie pierwsze testy.Większość środków na odchudzanie ma skutki uboczne. Jak narazie nie znaleziono skutków ubocznych ketonu. A nawet jeśli są to są one nie wielkie. Nazywany jest także: Raspberry Ketone. Społeczeństwo amerykańskie oszalało na punkcie tego produktu. Zresztą nie ma co się dziwić. Problem otyłości szczególnie w USA jest szczególnie widoczny. Natomiast do Europy keton malinowy na odchudzanie dotarła z pewnym opóźnieniem.

Open the door ! Open the door !

To nie słowa ze skeczu kabaretu „Ani mru mru” a okrzyk ludzi, którzy jako pierwsi czekali na zakup ketonu malinowego. Debiut tabletek na odchudzanie o dość ciekawej nazwie keton malinowy na odchudzanie miał miejsce w USA.

Po mimo faktu, że sklepy z tabletkami były otwierane rano to już w nocy utworzyły się gigantyczne kolejki po nowe tabletki na odchudzanie. Amerykańskie społeczeństwo ogarneła istna biała gorączka na punkcie ketonu.

Ale co to jest ten keton malinowy na odchudzanie ?

Keton jest to składnik chemiczny znajdujący się w malinach. Jednak jedzenie samych malin. Nie sprawi, że schudniesz. Zawartość ketonu malinowego w malinie jest mała. Dlatego, żeby schudnąć należy przyjąć odpowiedni preparat. Sam keton używany jest w przemyśle spożywczym jako aromat. Producenci niektórych perfumów również dodaj keton do swoich kosmetyków.

Dlaczego keton malinowy na odchudzanie jest skuteczny.

Jednym słowem keton malinowy na odchudzanie podkręca ludzki metabolizm. Dlatego warto go brać przed treningiem, bo spalisz więcej kalorii. Keton do spalania kalorii uwalnia tłuszcz, a nie węglowodany. I w ten sposób chudniesz. Stosowanie ketonu przed treningiem spala tłuszcz, a nie masę mięśniową. To ważne, ponieważ dużo dostępnych na rynku suplementów diety spala węglowodany. Co z tego, że będziesz ćwiczyć skoro i tak spalisz tylko. To co zjadłaś. A nie tkankę tłuszczową. Na blogu znajdziesz wpis: Spray na odchudzanie

W skład każdej tabletki wchodzą: chrom, keton malinowy, kofeina, ekstrakt z zielonej herbaty. Wiele razy pisałem o tych składnikach na blogu i mówiłem, że świetnie wspomagają odchudzanie. Zobacz wpis: Chrom na odchudzanie

JAK DZIAŁA KETON MALINOWY NA ODCHUDZANIE.

•  Spala tłuszcz.

•  Przyspiesza metabolizm. Szybszy metabolizm sprawia, że szybciej spalisz tkankę tłuszczową.

•  Zwiększa zdolność spalania tłuszczu.

•  Poprawia witalność.

Czy taki sposób odchudzania jest bezpieczny ?

Na keton uważać powinny osoby z nadciśnieniem lub wrażliwe na kofeinę. Jak wiadomo kofeina podnosi ciśnienie.

Keton malinowy na odchudzanie opinia jednej z Vitalijek.

„…Ja brałam na samym początku mojej sb. Nie wiem czy to keton czy miałam, aż tyle wody, ale w 2 tygodnie na I fazie Sb schudłam 9 kg. Później już waga wolniej leciała. Jednak ze względu na cenę przeszłam teraz na co innego. Kupowałam oryginalny z Anglii na Ebay.com…”

źródło wypowiedzi:

http://vitalia.pl/forum4,821145,0_Keton-malinowy.html

Warto dodać, że keton malinowy na odchudzanie zyskał pozytywną ocenę dr Oz. Osobę uznawaną za autorytet w zakresie odchudzania i zdrowego stylu życia. Przy okazji zobacz jego plan kuracji odchudzającej: Dieta dr Oz 90 dniowa.

Badania naukowe a keton malinowy na odchudzanie.

Przeprowadzono liczne badania naukowe potwierdzające skuteczność ketonu malinowego. Jedno z takich badań przeprowadzili naukowcy z Centrum Nauk Stosowanych o Zdrowiu w Ohio. Badanie polegało na sprawdzeniu w jakim stopniu keton malinowy na odchudzanie wpływa na proces utleniania tłuszczy. W badaniach wzieło udział 45 osób. I trwały one 8 tygodni. W tym czasie uczestnicy prowadzili taki sam tryb życia. Jak wcześniej. Okazało się, że każdy z uczestników schudł średnio około 8 kilogramów. Zmierzono również poziom tkanki tłuszczowej. Okazało się, że uczestnicy którzy stosowali keton malinowy na odchudzanie. Mieli o około 5 % mniejszy poziom tkanki tłuszczowej. Spadł również wskaźnik BMI.

Z kolei w badaniach przeprowadzonych w Japonii. Okazało się, że keton malinowy na odchudzanie zmniejsza poziom złego cholesterolu. Dodatkowo wykazano, że keton malinowy na odchudzanie obniża ciśnienie krwii. Oczywiście u osób które stosują keton malinowy na odchudzanie. Jak widać keton malinowy na odchudzanie ma wiele zalet. Nie tylko pomaga schudnąć.

Ciekawostką jest fakt, że keton malinowy zawarty w malinach ma właściwości lecznicze. Okazuje się, że osoby które włączą do swojej diety ten składnik. Mają o 20 % mniejsze szanse na wylew niż inne osoby. To pokazuję, że keton malinowy nie tylko odchudza. Ale także dobrze wpływa na pracę i funkcjonowanie układu krążenia.