Dieta Kasi Cichopek

 

dieta kasi cichopek

sylwetka

Dieta Kasi Cichopek  pozwoliła aktorce skutecznie schudnąć.W jednym z wywiadów Kasia Cichopek zdradziła, że stosuje dietę light box. Jest to dieta, która polega na dostarczaniu lekkich i niskokalorycznych posiłków przez firmę cateringową. Dieta Kasi Cichopek to gotowe posiłki.

Na blogu znajdziesz także: Dieta Kasi Zielińskiej

W ten sposób aktorka nie musi martwić się co zjeść i kiedy, bo posiłki dostaje gotowe. Schudła na niej już 3 kilogramy. Mało tego aktorce udało się namówić do odchudzania jej męża Marcina Hakiela. Choć on nie miał problemów z wagą. Jednak 2-3 kilogramy mniej to zawsze plus dla zdrowia.

Dieta Kasi Cichopek sekrety.

Aktorka jadła 4 posiłki dziennie.Wszystkie posiłki były wcześniej przygotowane przez firmę cateringową.  Oto one:

Jadłospis dieta Kasi Cichopek.

Śniadanie: Jogurt naturalny nisko tłuszczowy z dodatkiem owoców i muesli.

II śniadanie: Zupa warzywna np. z dyni.

Obiad: Ryba lub kurczak i do tego kasza albo ryż plus warzywa.

Podwieczorek: Do wyboru: kisiel, galaretkę albo budyń.

Kolacja: Dwie kanapeczki z razowego pieczywa z pastą z makreli lub jajek plus warzywa np. sałata lub ogórek.

Odżywianie artystów nie jest łatwe. Ciągłe podróże, hotele nie pozwalają na stosowanie konkretnej diety. Dlatego dieta light box jest dobrym rozwiązaniem dla osób zapracowanych. Gotowe posiłki dostarczane przez firmę cateringową nie wymagają większego wysiłku. Wystarczy odebrać posiłek, otworzyć i zjeść. Ale dieta Kasi Cichopek czyli dieta light box jest też kosztowna i nie każdy może sobie na nią pozwolić.

Zobacz też inne wpisy na blogu np. Orbitrek na odchudzanie

•  Warto wspomnieć, że Kasia Cichopek jest aktorką znaną głównie z serialu M jak Miłość. W życiu prywatnym Kasia Cichopek jest żoną Marcina Hakiela. Zawodowo mąż aktorki jest tancerzem. Poznali się podczas realizacji programu “Taniec z Gwiazdami”. Zobacz także ile można schudnąć podczas tańczenia. Więcej przeczytasz we wpisie: Kalorie taniec

Dieta Kasi Cichopek to dieta zbilansowana którą można śmiało polecić każdemu kto chce się odchudzać.