Dieta Ewy Wachowicz

Dieta Ewy Wachowicz chociaż sama nie lubi. Jak mówi się dieta. To jednak dieta Ewy Wachowicz jest bardo zdrowa.Dostarcza wielu witamin. I wartości odżywczych.  Czy dieta to coś strasznego ? Nie wiem dlaczego tak ludzie to postrzegają. Wszystko zależy od osoby która stosuję dietę. Są osoby które potrzebują rygorystycznych zasad. Inne z kolei nie wyobrażają sobie liczenia kalorii.

Wszystko dla ludzi. Jak kto woli. Bez względu. Na to czy się odchudzamy czy też nie. To całe życie jesteśmy na diecie. Bo jemy tylko to co my lubimy. I co nam smakuje. Dlatego na blogu przedstawiam. Tak wiele diet na odchudzanie. Żeby każdy mógł sobie wybrać to co jemu pasuje najbardziej. Podobnie jest z formami aktywności. Które przedstawiam na bogu.

Na czym polega dieta Ewy Wachowicz ?

Znana producentka filmowa. Każdy dzień zaczyna od wypicia siemienia lnianego ze szklanką soku żurawinowego. O którym pisałem. Na blogu we wpisie: Siemie na odchudzanie

Ciekawostką jest fakt, że dieta Ewy Wachowicz. Nie jest skomplikowana. Ani też nie kosztuje ogromnych pieniędzy. Przede wszystkim była miss. Stara się zdrowo odżywiać. Nie robi dłuższych przerw między posiłkami. Maksymalne przerwy między posiłkami wynoszą do 2,5-3 godzin. Co jest dobre, bo w ten sposób spala. Na bieżąco kalorie które dostarcza organizmowi. Poza tym dieta Ewy Wachowicz utrzymuje poziom cukru we krwii. Na stabilnym poziomie. Bo jedzenie często. A mało. Sprzyja stabilzacji poziomu cukru we krwii. To jest bardzo ważna sprawa. Wiele osób. Często zapomina. O tym. I jedzą. Tylko trzy posiłki w ciągu dnia. Do tego obfite. Co prawda obfity posiłek sprawi, że nie będziemy głodni. I nawet możemy nie przytyć. Jednak co w praktyce oznacza niski poziom cukru we krwii. Gorsze samopoczucie. Spadek formy. I gorsze myślenie. I funkcjonowanie umysłu.

Przypomnę tylko, że siemie ma właściwości antynowotworwe. Dostarcza organizmowi wielu witamin. Poza tym zawiera błonnik. Sładnik niezbędny w czasie odchudzania. Z kolei dieta bogata w błonnik. Taka jak dieta Ewy Wachowicz. Jest dietą która zapobiega wystąpieniu raka piersi. Ale o tym więcej przeczytasz. We wpisie na blogu. Dieta przeciw rakowi piersi

  1. Sok z żurawiny. Ale też sama żurawina. Posiada właściwości które dobrze wpływają na sprawy kobiece. Żurawina jedzona pod rożną postacią. Zapobiega infekcją i zapaleniom układu moczowego.

Oprócz tego dieta Ewy Wachowicz zawiera sporo wody. Każdego dnia miss programów kulinarnych. Wypija sporą ilość wody. Przypominam, że najlepiej jest pić od 1,5 do 2 litrów wody mineralnej. Każdego dnia. Najlepiej niegazowanej. Bo gazowana rozszerza żołądek. I powoduję wzdęcia. Będąc w sklepie wybierajcie te wody. Które mają najwięcej wartości odżywczych. Nie kierujcie się nazwą ani ceną. Niektóre bardzo wartościowe wody. Kosztuje mniej niż złotówkę. A są o wiele zdrowsze niż te powyżej 3 złotych. Zwłaszcza, że teraz praktycznie na każdej butelce. Znajduję się etykieta z informacjami. Woda jest bardzo ważna w czasie odchudzania. I dlatego dieta Ewy Wachowicz zawiera sporo wody. Bo oczyszcza organizm z toksyn. Mało teg. Pamiętaj zanim się zaczniesz odchudzać. Żeby oczyścić organizm z toksyn. I zanieczyszczeń. Najpierw detox. Później odchudzanie. wiele osób piszę. Do mnie stosuję twoje diety. I nie mogę nic schudnąc. A ja odpowiada czy oczyściłaś najpierw organizm. To jest podobnie jak z zakupem sportowego auta. Świetna sprawa. Niezła frajda. Jednak jeśli ulica jest zakorkowana. To autem nie pojeżdzisz. Żeby sprawdzić moc auta. Najpierw trzeba oczyścić ulice. odkorkować ją. Podobnie z odchudzanie. najpierw musisz oczyścić organizm. I dopiero odchudzać się.

  • I teraz druga istotna sprawa głęboki detox.

Istnieje wiele zanieczyszczeń w naszym organizmie. które tkwią mocno w komórkach. I nawet powierzchowne oczyszczenie. Nie wydobędzię. Tych zanieczyszczeń. Dlatego trzeba zrobić głęboki detox. Jak to poznać ? są specjalne diety na detox. Przedstawiałem je na blogu. Jednak najprostszy sposób. Żeby rozpoznać. To po kilku dniach takiej diety. Pojawiają się bóle głowy. Jak przy kacu moi kochani. Nie przyjemny stan. Pewnie znany każdemu z nas. Bo kto z nas nie miał kaca. Choć raz w życiu ? To jest oznaką, że następuje głebokie oczyszczenie organizmu.

Wracając jednak do meritum. To dieta Ewy Wachowicz zawiera również sport. Ewa stara się ćwiczyć kilka razy w tygodniu. Bardzo dobre podejście. Bo ruch szybciej odchudza. Ale także osoby aktywne ruchowo. Rzadziej chorują. I zapadają na nowotwory. Do tego sport to zastrzyk. Który dostarcza organizmowi powera w postaci endorfin. Czyli hormonu szczęścia. Dlatego dieta Ewy Wachowicz musi zawierać aktywność fizyczną. Ewa znana jest ze swojego aktywnego trybu życia. Często jeżdzi na rowerze. Przy okazji zobacz wpis: Odchudzanie na rowerze.

Jednak mało kto wie. A co warto podkreślić Ewa jest zdobywczynią wielu szczytów. Wyczyn ten jest szczególnie wart podkreslenia. Że nie wielu spośród mężczyzn zdobyło takie góry.  Ewa wspieła się na najwyższe góry. Zdobyła m.in. Elbrus, Kilimandżaro i inne szczyty. Jak widać Ewa nie tylko gotuje. Ale również pokonuje szczyty. I bariery ludzkich możliwości. Jak widać dieta Ewy Wachowicz to nie tylko odżywianie, ale styl życia.