Dieta Maffashion

Dieta Maffashion.

Julia Kuczyńska.

Dieta Maffashion czyli co je znana blogerka modowa.Pewnie wiele osób zastanawia się jak wygląda dieta Maffashion. Co je i jak ćwiczy znana blogerka. Że zachowuje tak świetny wygląd. I jest bardzo szczupła.

Jak sama przyznała nigdy nie ważyła więcej jak 51 kg.Poza tym Maffashion twierdzi, że u niej szczupła waga. Wynika z genów. Jak przyznaje do dziś jej Babcia jest szczupła. I nigdy nie miała problemów z wagą.

•  O diecie modelek pisałem na blogu.Zobacz  wpis: Dieta modelek

Jak sama przyznała nigdy nie miała problemu z wagą. „ Zawsze ważyłam 51 kg” – powiedziała Julia w jednym z wywiadów. Jednak dieta Maffashion pozwoliła jej schudnąć 3 kg. Pewnie wiele osób w tej chwili. Pomyśli co to jest 3 kg. Jednak w przypadku niskiej wagi. Takiej jaką ma Maffashion czyli około 50 kg. Bardzo trudno jest schudnąć. Siła rzeczy tak niska waga. Powoduję, że mało jest tkanki tłuszczowej. I trudno jest schudnąć. Zwłaszcza, że organizm potrzebuje tkankę tłuszczową. Dlatego przy niskiej wadze jest trudno schudnąć.

Na czym polega dieta Maffashion ?

Przede wszystkim Maffashion stara się jeść wszystko. Tylko w małych ilościach. Jednak z pewnych produktów od razu zrezygnowała. Nie je ziemniaków. Białego pieczywa. I makaronów. Choć do tych ostatnich jak sama przyznała ma słabość. Oczywiście w czasie odchudzania. Lub jeśli chcesz zachować zgrabną sylwetkę. To lepiej nie jeść makaronu z białej mąki. Ale ja np. polecam makaron z brązowej mąki. Jest równie pyszny. Ma mniej kalorii. No i nie jest tuczący. Do tego zawiera sporo błonnika. Składnika niezbędnego w czasie odchudzania. Dzięki któremu pokarmy są szybciej trawione. Oprócz tego dieta Maffashion zawiera sport. Maffashion wiele razy w wywiadach podkreślała. Że w dzieciństwie uprawiała wiele sportów. Grała m.in. w piłkę nożną. Aktywny tryb życia. Sprawił, że nigdy nie miała problemów z wagą. Wręcz przeciwnie łatwiej było jej utrzymac. Zgrabną sylwetkę. Oczywiście na samej diecie można schudnąć. Jednak jeśli chcesz schudnąć więcej. To wprowadż sport. Na odchudzanie dobry jest trening cardio. Oraz interwały. O których pisałem we wpisie: Interwały na odchudzanie

Oprócz tego dieta Maffashion nie zawiera nabiału. Modelka stara się unikać picia mleka. I jedzenia jogurtów. Zrezygnowała z dodawania mleka do kawy. I bardzo dobrze, bo mleko z kawą. Ścina się w żołądku. Przez co prowadzi. Do problemów z trawieniem.

Dieta maffashion pozwoliła schudnąć blogerce 3 kg.

Oczywiście jak każdy z nas. Tak dieta Maffashion zakłada pewne odstępstwa. Modelka zdradziła, że uwielbia lody.  Ale to nic strasznego. Przecież każdy z nas ma swoje słabości. Ważne żeby jeść je w małych ilościach. A jak widać po figurze Maffashion. Blogerka nie ma problemów z utrzymaniem wagi. Przy okazji zobacz przepis na: Lody light truskawkowo

W skrócie dieta Maffashion co jeść.

Warzywa i owoce. Moja wskazówka. Pamiętajcie, żeby jeść te które mają niską zawartość cukru. Oprócz tego ryby i orzechy. Zobacz wpis: Dieta orzechowa .Zamiast kanapki lepiej jest zjeść sałatkę. Najlepiej domowej roboty. No i od czasu do czasu można sobie pozowolić słodkie odstępstwa od diety. Czyli lody. Jak widać dieta Maffashion nie jest skomplikowana.