Dieta Tomka Karolaka

Dieta Tomka Karolaka zaskakuje swoją prostotą. Choć wiele krąży legend. Na temat diety aktora. Media piszą, że raz stosuje dietę bezglutenową. Przy okazji zobacz wpis: Dieta bezglutenowa .A raz inną dietę. Bez względu na to jaką aktor stosuję dietę. Raz chudnie, a raz tyje. Podobnie jak my wszyscy.

Jadłospis dieta Tomka Karolaka.

Śniadanie. Kasza jaglana. O tym, że kasz odchudza. Pisałem już na blogu. We wpisie: Dieta jaglana

II śniadanie. Suszone morele. Garść do zjedzenia. Szybko zaspokajają głód.

Obiad. Ryba albo sałata. Ja proponuje rybę z sałatą.

  1. Przekąska. Jabłko. Lekka przekąska parę godzin po obiedzie.
  2. Kolacja. Sałata. Dostarcza witaminy i żelazo.

Taka lekka kolacja. Sprawia, że można ją jeść. Praktycznie na krótko przed snem. I nie trzeba jej jeść na trzy godziny przed snem.

W czasie odchudzania dobrze jest jeść chude ryby. Ryby są dobre na odchudzanie. Bo zawierają kwasy omega 3. Który dobrze wpływają na spalanie tkanki tłuszczowej. Poza tym ryby dostarczają organizmowi białka. Jest to składnik niezbędny do utrzymania mięśni w dobrej kondycji. Innym świetnym źródłem białka jest gotowana pierś z kurczaka.

Oprócz tego dieta Tomka Karolaka zawiera sport. I to nie byle jaki. Bo jest to triathlon. PRAWDZIWA petarda na odchudzanie. Uznawany jest za sport. W którym jest spalanych najwięcej kalorii. Ogromny wydatek energetyczny. Na który nie każdy może sobie pozwolić. Wymaga żelaznej dyscypliny. I dobrej kondycji. Nawet od osób. Które tylko amatorską uprawiają triathlon. Chociaż żaden triathlon nie jest amatorski. .Sprawia, że dieta Tomka Karolaka mocno odchudza. Oczywiście zawody w triathlonie nie odbywają się co dziennie. Jednak przygotowania do zawodów. Są bardzo wyczerpujące. I spalają mnóstwo kalorii. Przypomnę tylko, że na triathlon. Składają się trzy konkurencje sportowe. I jest to pływanie. Jazda na rowerze. I bieganie. Poza tym od 2000 roku sport ten został włączony do Olimpiady. Jako jedna z dyscyplin Olimpijskich.Jak widać dieta Tomka Karolaka to lekkie posiłki. Poparte ogromnym wysiłkiem fizycznym. Czyli sportem.