Dieta Beyonce

Dieta BeyonceDieta Beyonce to sposób na odchudzanie znanej gwiazdy muzyki. Beyonce to znana piosenkarka. Na swoim koncie ma liczne przeboje muzyczne. Uznawana jest za jedną z największych gwiazd show biznesu w USA. Urodziła się i wychowala w Houston. Ma jedną młodszą siostre.
Gwiady hollywood często stosują drakońskie diety. Po to by tylko schudnąć. Zwłaszcza przed wielkimi koncertami lub wydarzeniami. Takimi jak puchar superbowl. Czy rozdanie Oscarów na które gwiazdy są zapraszane.

Dieta Beyonce to dieta krótkoterminowa, bo trwa zaledwie 14 dni.

Beyonce wiele razy się odchudzała. Zwłaszcza zaraz po urodzeniu dziecka zależało jej na szybkim powrocie do formy. I schudnięciu. Kariera piosenkarki wymaga od niej prawie, że perfekcyjnej figury. W Ameryce celebryci tacy jak: piosenkarze, sportowcy są prawdziwymi idolami. Tłumy ludzi wzoruje się na nich. Piosenkarka poza karierą muzyczną jest także aktorką. Zagrała w licznych filmach, serialach. Z reguły rolę epizodyczne. Lub wcielała się w postać samej siebie.
Beyonce urodziła się w 1981 roku. Śpiewała w popularny zespole muzycznym Destinys Child.

Na czym polega dieta Beyonce ?

Trzeba przyznać, że Beyonce od lat utrzymuje świetną sylwetkę. I doskonale prezentuje się na koncertach. Dieta Beyonce to dieta oczyszczająca. Ma na celu oczyszczenie organizmu z toksyn. I dodatkowo odchudza.
Dieta Beyonce nazywana jest też dieta cytrynową. Jednak samej diety cytrynowej istnieje wiele odmian.
Dieta Beyonce bywa określana lemon diet detox czyli dietą lemoniadową.
Od razu podkreślam, że dieta Beyonce nie należy do najzdrowszych.
Dieta Beyonce to dieta która została stworzona przez Stanley Burroughs. Jest to amerykański ekspert z dziedziny odżywiania. Po raz pierwszy dieta Beyonce czyli dieta cytrynowa powstała w 1940 roku. Po długim czasie powrócono do niej. I w 1976 znów stała się popularna. Sam autor diety wspomina, że dieta cytrynowa ma właściwości regenerujące i oczyszczające.

Jadłospis dieta Beyonce

Dieta Beyonce trwa 14 dni. Głównym składnikiem diety jest picie specjalnego napoju. Jest to lemoniada. Czy też napój cytrynowy jak kto woli.
W trakcie których należy pić 10 szklanek lemoniady dziennie. I jeść lekkie posiłki. 10 szklanek lemoniady to jest około 2, 5 litra lemoniady. Średnio jedna szklanka ma 250 ml.
Składniki napoju cytrynowego
Napój przygotowuje się w szklance wody.

  1. 3/4 szklanki trzeba zalać wodą mineralną niegazowaną. Plus łyżka syropu klonowego.
  2. Szczypta pieprzu cayenne.
  3. 2 łyżki soku ze świeżo wyciśniętych cytryn.
  4. Zamiast pieprzu można dodać imbir.
  5. Imbir lub pieprz cayenne. Mają przyspieszyć odchudzanie. Podkręcić metabolizm.

Autor diety Stanley Burroughs uważa, że na takiej diecie można schudnąć aż 10 kilogramów w 10 dni. Nawet napisał o tym książkę Master Cleanse. Jednak od siebie dodam, że w większości. Będzie to utrata wody z organizm. I spalanie mięśni.
Dieta Beyonce jest to dieta dla osób bardzo zdeterminowanych. Które nie boją się efektu jo-jo. Ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo wystąpienia efektu jo-jo.
Dieta Beyonce jest to dieta mono składnikowa. Która opiera się tylko na jednym składniku. Trzeba pamiętać,że najlepsza dieta na odchudzanie to dieta zbilansowana. Oparta na wszystkich składnikach odżywczych. Plus aktywność fizyczna.
Oprócz tego dieta Beyonce zawiera sport. Piosenkarka znana jest z wysportowanego ciała. Beyonce biega, pływa i chodzi na siłownie.
Dieta Beyonce czyli dieta lemon detox dostarcza bardzo dużo witaminy C. Jak wiadomo witamina C wzmacnia organizm. I oczyszcza organizm z wolnych rodników. Dieta Beyonce może trwać 10 albo 12 dni. I w zależności od czasu trwania należy zużyć około 30-50 cytryn.
Trzeba pamiętać, że dieta Beyonce to drastyczna dieta. I nie jest ona polecana przez dietetyków i lekarzy.
Cytryny oprócz witaminy C. mają też rutynę. Jest to składnik który wzmacnia naczynia krwionośne.
Trzeba pamiętać, że sam sok z cytryny można pić tylko rozcięńczony. Najlepiej z wodą. Tak jak jest to w diecie Beyonce. Picie samego soku z cytryny podrażnia śluzówkę.
Dlaczego sok z cytryn jest dobry na odchudzanie ?
Sok z cytryn pobudza do pracy układ trawienny. Enzymy trawienne szybciej pracują. W efekcie kalorie szybciej są spalane. I szybciej chudniesz.
Ciekawostką jest fakt, że cytryna ma sporo witaminy C. ale nie najwięcej. Średnio w 100 gramach cytryny jest 53 mg witaminy C. Z kolei limonka ma mniej witaminy C. I to prawie o połowe. Limonki chętnie dodawane są jako dodatek do drinków. Zawartość witaminy C w limonce wynosi 29 mg na 100 g tego owocu.
cytryny mają właściwości odchudzające. Podobne właściwości ma sok z cytryny,

Czy zamiast soku ze świeżo wyciśniętych cytryn mogę dodać sok z cytryny w butelce kupiony w sklepie ?

Nie, musi to być sok ze świeżo wyciśniętych cytryn. Sok ze świeżo wyciśniętych cytryn ma najlepsze właściwości odchudzające.
Żeby uzyskać jak najwięcej soku z cytryny. Zanim przetniesz cytrynę na pół. Lub ją obierzesz. Warto jest ją ugnieść lekko. Tak by w środku cytryny owoc puścił soki. W czasie wyciskania soku z cytryny dobrze jest zakryć dłonią łyżkę lub szklankę. Zależy gdzie dodajesz sok z cytryny. Po to by z cytryny nie wypadły nasiona.
Natomiast ja na odchudzanie polecam pić szklankę wody mineralnej niegazowanej z dodatkiem z soku z cytryny. Zwłaszcza z rana jest to dobry sposób na odchudzanie. Pijąc rano oczyszczasz w ten sposób organizm z toksyn. Które nagromadziły się w organizmie przez całą noc. Bo trzeba pamiętać, że w nocy kiedy śpimy nasz organizm oczyszcza organizm. Dlatego rano warto jest napić się szklanki wody mineralnej niegazowanej z cytryną by wypłukać z organizmu toksyny. Które w nocy organizm nazbierał do usunięcia.
Ciekawe jest też kwestia syropu klonowego. Autor diety Stanley Burroughs uważa, że w czasie odchudzania należy stosować. Specjalnej klasy syrop klonowe. Że nie może to być zwykły syrop klonowy. Tylko syrop klonowy klasy B. Według autor diety taki syrop klonowy  jest idealny w trakcie odchudzania. Podobno według Stanley syrop klonowy klasy B ma więcej wartości odżywczych niż syrop klonowy klasy A. Co w istocie rzeczy nie jest prawdą. Bo każdy syrop klonowy wytwarza się tak samo. I nie ma to znaczenia czy syrop jest klasy A czy B. Różnica między syropami klonowymi. Dotyczy koloru i smaku. A nie ma róźnicy jeśli chodzi o składniki odżywcze. Oba syropy mają tyle samo składników odżywczych.
Oprócz tego Beyonce bardzo dużo tańczy. Znana jest ze swoich skomplikowanych ruchów scenicznych. Mało tego tańczy z całym grupami tanecznymi. Gdzie ruchy muszą być ze sobą skoordynowane i ze synchronizowane. Żeby tak tańczyć Beyonce musi wylewać siódme poty podczas prób do koncertu. A jak pisałem już na blogu taniec bardzo dobrze odchudza.
Beyonce po urodzeniu dziecka. W ciągu 3 miesięcy schudła aż 25 kilogramów. To bardzo dużo. Nawet jak na wysportowaną osobę.
Trzeba też pamiętać, że Beyonce może pozwolić sobie na wszelkie metody odchudzania. Według rankingu magazynu Forbes Beyonce uchodzi za jedną z najbogatszych. I najlepiej zarabiających piosenkarek. A więc może sobie pozwolić na cały sztab ludzi którzy pracują nad jej odchudzaniem/ począwszy od dietetyków. Po trenerów odchudzania, psychologów, dietetyków. I inne osoby.

Większość osób z pewnością kojarzy Beyonce z filmu Dreamgirls. Gdzie prezentowała smukłą sylwetkę.

W jednym z wywiadów Beyonce przyznała, że po ciązy oprócz diety. Sporo czasu spędzała na siłowni. Wspominała, że potrafiła korzystać z siłowni kilka razy w tygodni po 2 godziny.
Co ciekawe jedna z dziennikarek. A zarazem fanek Beyonce również odchudzała się na diecie cytrynowej.
Rebecca Harrington postanowila skorzystać z diety Beyonce. I w trakcie 10 dni jak sama przyznaje schudła 5 kilogramów.
Istnieje też druga dieta Beyonce. Bo jak pisałem piosenkarka w swoim życiu. Jak pewnie każdy z nas stosowała różne diety na odchudzanie.
Druga dieta Beyonce to dieta i plan treningowy opracowany przez Marco Borgesa. Jest to znany trener odchudzania wielu gwiazd. Który odchudzał nie tylko Beyonce ale również jej męża Jay-Z, Shakire, Pharella Williams.Dietetyk i zwolennik zdrowego odżywiania.

  • Jest autorem odchudzania 22 dniowego.

Jest to dieta 22 dniowa. Która zakłada jeden posiłek wegański dziennie. Do tego dieta Beyonce wzbogacona była o warzywa i owoce. Na każdy dzień diety rozpisany był odpowiedni jadłospis.
Zawierała jogging na przemian ze skakaniem, bieganie po schodach. Były też treningi cardio. I treningi interwałowe. Cechą charakterystyczną odchudzania Marco Borgesa są proste ćwiczenia fizyczne. Które nie wymagają skomplikowanego sprzętu. W diecie znalazły się też kasze i ziarna. Oprócz tego piosenkarka jadła ogórki z dodatkiem pieprzu cayen. W diecie znalazły się też zielone jabłka. Nie zabrakło specjalnej odmiany fasolki. Edamame. Oprócz tego ocet winny i cytryny.