6 aplikacji na odchudzanie

aplikacji na odchudzanie

odchudzanie – telefon

Wszystkie aplikacje są bezpłatne. Wystarczy pobrać aplikacje ze strony producenta. I zainstalować na swoim telefonie. Same aplikacje nie sprawią, że schudniesz. Jednak pomogą ci w odchudzaniu. Możesz je pobrać na smartfona. Lub tablet.

6 aplikacji na odchudzanie.

40•30•30.

Aplikacja oblicza proporcje poszczególnych składników odżywczych. Nazwa nie jest przypadkowa. Jest to skrót od dziennej dawki: białka, węglowodanów i tłuszczy. Proporcje tych składników powinny wynosić odpowiednio: 40, 30 i 30. Aplikacja daje możliwość ustawienia inne rozkładu procentowego.

iPump Free Workout.

Bardzo dobra aplikacja dla każdego kto chcę się odchudzać. Aplikacja zawiera ponad 400 ćwiczeń i filmików video.  Dodatkowo w trakcie korzystania z programu można słuchac muzyki. Wszystko jest zapisywane w bazie ipump, więc w każdej chwili masz dostęp do historii ćwiczeń i odchudzania.

StepTrackLite.

Aplikacja odmierza kroki. Ciekawostką jest fakt, że oprócz kroków podczas spaceru można obliczyć kroki w czasie bieganie. Z pewnością aplikacja ta przypadnie do gustu biegaczom. Dodatkową zaletą aplikacji jest fakt, że  telefon z aplikacją można umieścić np. w torbie czy plecaku.  Aplikacja połączona jest z twitterem więc na bieżąco można wysyłać swoje wyniki na twita.

2Fat.

Jest to kalkulator masy ciała. Działa w ten sposób, że określasz swoją płeć i wagę i otrzymujesz wskażnik bmi. Oprócz bmi można sprawdzić swoją wagę w sposób metryczny. Jeśli szukasz innych metod na obliczenie swojej wagi to przeczytaj wpis: Metody obliczania wagi

Heartbeat.

To przykład kolejnej aplikacji na odchudzanie. Wskazuję aktualny puls. Na ekranie wyświetlane jest serduszko i wystarczy dotknąć serduszko palcem. A aplikacja wyświetli aktualny puls ciała. W czasie odchudzania bardzo ważne jest zachowanie odpowiedniego pulsu ciała.

Finger Olympic 100M Training.

Aplikacja do ćwiczenia mięśni…palców u dłoni. Aplikacja przedstawia wirtualna bieżnie po której poruszasz się palcem. Najlepsze wyniki można porównać z innymi graczami. Aplikacja bardziej dla zabawy niż odchudzania. Jednak dobrze odstresowuję po ciężkim treningu. Znasz więcej aplikacji na odchudzanie. Pisz na facebooku !