Trufle Dukana

Trufle Dukana

Trufle.

Trufle Dukana czyż ta nazwa nie brzmi wykwintnie, prawda ? Na szczęście w przepisie na trufle Dukana nie potrzeba mieć prawdziwych trufli. Które są bardzo, ale to bardzo drogie. Wykwintna nazwa, wspaniały smak. Sami możecie się przekonać jak smakują trufle Dukana. Jeśli jesteś na diecie Dukana. To przepis ten wzbogaci i urozmaici twoją dietę. O pyszny słodki smakołyk. Do tego bardzo dietetyczny.

Naprawdę gorąco polecam spróbować. Przepis jest prosty. Składniki tanie. A smak moi Kochani. Powiem tyle niebo w gębie. Świetny przepis. Prosty w wykonaniu. Nie wymaga wiele czasu. Wystarczy je przygotować na podstawie przedstawionego przeze mnie przepisu.

Składniki trufle Dukana.

• 2 łyżki jogurtu 0 % tłuszczu. 2 żółtka jajek.5 kopiastych łyżeczek odtłuszczonego mleka w proszku. 3 łyżeczki słodzika w proszku.Aromat maślany, możesz też dodać aromat nugatu lub orzechowy.4 łyżeczki chudego kakao w proszku. Oprócz tego jedna łyżeczka kaka, żeby otoczyć trufle dookoła.

  1. Przygotowanie trufle Dukana.

Wystarczy wymieszać ze sobą wszystkie składniki. Konsystencja trufli powinna być prawidłowa. Jednak w przypadku, gdy masa jest za słaba dodaj mleko w proszku. Pamiętaj aby było to mleko odtłuszczone. Dieta Dukana zakłada jak najmniej tłuszczu w czasie kuracji odchudzającej.

Jeśli dobrze wymieszasz składniki uzyskasz pastę. Którą następnie włóż do lodówki na 3-4 godziny. Później wyciągnij masę i użyj łyżeczki. Nałóż łyżeczką masę. I ucieraj w dłoniach tworząc kuleczki. Następnie umieść kuleczki na talerzu. Na końcu obtocz kuleczki kakaem. Pyszna sprawa. Prawdziwa poezja smaku.

Muszę szczerze przyznać, że na początku nie byłem przekonany do przepisu. Sama nazwa trufle trochę mnie odrzuciła. Jednak postanowiłem je przygotować. I naprawdę polecam. Smak pierwsza klasa. Najbardziej zadziwiające są składniki przepisu. Proste i tanie. Kto z nas nie ma w swojej lodówce jogurtu naturalnego, 2 jajek i kilku innych prostych składników. Dodatkowo trufle dukana nie wymagają dużo czasu. Wystarczy kilkanaście minut i gotowe. Dodatkowo trufle Dukana mają mało kalorii.