Syrop klonowy na odchudzanie

Syrop klonowy na odchudzanie.

Syrop.

Syrop klonowy na odchudzanie to słodki przysmak który chętnie zjadany jest w Kanadzie. To własnie tam najwięcej produkuje się syropu klonowego. Jaka sama wskazuje z drzewa klonu. Można go porównać do miodu. Podobnie wygląda i ma podobną konsystencje. Jednak jest o wiele zdrowszy od niego. I ma mniej kalorii.

Dodatkowo nie zawiera żadnych środków chemicznych i innych konserwantów. Jedno opakowanie syropu klonowego można przechowywać przez około 18 miesięcy. Tak długą ma datę ważności.  Jednak syrop klonowy na odchudzanie trochę kosztuje. Z reguły około 30 złotych za butelkę 200 ml. W sumie nie ma co się dziwić skoro jest sprowadzany aż z Kanady Najwięcej syropu produkowane jest w prowincji Quebec w Kanadzie.

•  Jako pierwsi syrop klonowy zaczęli wytwarzać Indianie. Dla nich też syrop klonowy odgrywał istotną rolę. O tym jak ważny był syrop w ich kulturze. Niech świadczy fakt, że był tak ważny jak u nas sól. Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie. Przygotowania jakiejkolwiek potrawy lub posiłku bez dodawania do niej soli lub pieprzu. Indianie dodawali syrop klonowy praktycznie do każdej potrawy.

Jak powstaje syrop klonowy na odchudzanie ?

– Syrop klonowy pozyskiwany jest z drzew klonu. Średnio takie drzewa mają po 30-40 lat. W każdym z drzew. Wywierca się dziury. I umieszcza się w nich specjalne krany. Przez które spływa syrop. Z jednego drzewa można uzyskać aż 12 litrów soku dziennie. Natomiast w sezonie jest to około 40 litrów soku. Co ciekawe nie wszystko co spływa z kranu jest syropem. Który potem można stosować jako syrop klonowy na odchudzanie. tylko 7 % z tego co spływa nadaje się na jadalny syrop. Jedno drzewo daje syrop przez około 100 lat. Trzeba przyznać, że wydajne jest.

Miejsca gdzie uprawiany i pozyskiwany jest syrop klonowy na odchudzanie . Nazywane są sugarbush i sugarwood. Czyli inaczej cukierkowe lasy. Śmieszne prawda ?

Mimo iż technika bardzo mocno się rozwinęła. To syrop klonowy wciąż jest tak samo zbierany. Jak to było na początku. Najpierw jest zbierany sok. Który później jest zagęszczany. Oczywiście bez dodawaniu żadnych środków konserwujących i chemicznych. Potrzeba aż 20-50 litrów soku żeby uzyskać 1 litr soku syropu klonowego. Następnie podgrzewa się go. Aż do wrzątku. Później syrop klonowy na odchudzanie przesącza się w celu usunięcia kryształów cukru i jabłczanu wapnia. Następnie gotowy syrop wlewa się do szklanych pojemników. Co ciekawe na samym końcu. Jeszcze się przewraca butelkę do góry nogami. Aby odkazić korek ?! z syropu klonowego uzyskuje się inne produkty. Takie jak masło, cukierki czy sam cukier klonowy.

Dlaczego warto używać syrop klonowy na odchudzanie ?

Bo jest to produkt naturalny. Bez dodatków konserwantów. Co w dzisiejszych czasach to jakiś cud. Że istnieją jeszcze produkty które są naturalne. Syrop klonowy jest również używany w zapobieganiu występowaniu nowotworu. Właśnie dzięki swoim naturalnym właściwością. Jednak w diecie antynowotworowej używa się go razem z sodą. Poza tym zawiera wiele cennych dla organizmu wartości odżywczych. I witamin. W czasie odchudzania szczególnie ważne jest dostarczenie odpowiedniej ilości witamin i wartości odżywczych. Organizm człowieka który chudnie jest osłabiony. I jest to naturalna sprawa. W końcu tracimy cząstkę siebie. Część tkanki tłuszczowej.

  • A tu możesz zobaczyć film jak powstaje syrop klonowy na odchudzanie.

[jwplayer mediaid=”15895″]

Jedną z gwiazd która stosują syrop klonowy na odchudzanie jest Beyonce. Wiele osób używa syropu do oczyszczenia organizmu z toksyn. Mimo wszystko syrop klonowy na odchudzanie jest bardzo smaczny.

Wiele osób używa syrop klonowy na odchudzanie. w połączeniu z innymi składnikami. Takimi jak pieprzy cayenne i sok z cytryny. Taka dieta trwa 10 dni. I w tym czasie należy pić tylko wspomniany napój. W podobny sposób schudła amerykańska piosenkarka Beyonce. Która chciała schudnąć szybko w krótkim czasie.Do filmu „Dreamgirls”. Każdego dnia piła 6 szklanek wody wraz z dodatkami. I wspomniany syrop klonowy na odchudzanie. Więcej o samym syropie przeczytasz: http://pl.wikipedia.org/wiki/Syrop_klonowy  .W ten sposób dostarczyła 650 kalorii. Oczywiście oprócz tego jadła lekkie posiłki typu sałata. I schudła bardzo mocno.wynika to z różnicy energetycznej. Skoro dziennie zapotrzebowanie piosenkarki wynosi około 2000 kalorii. To przy tak małej ilości kalorii. Chudła w tempie ekspresowym.

Szczerze mówiąc nie polecam takiego sposobu odchudzania jaki stosowała Beyonce. Jest bardzo radykalny.I nie każdy może się tak odchudzać. Mimo wszystko syrop klonowy na odchudzanie jest bardzo smaczny