Polskie modelki plus size

polskie modelki plus size ikona

modeling

Polskie modelki plus size odnoszą co raz większe sukcesy w branży modelingu. Z roku na rok na wybiegach przybywa modelek w większym rozmiarze. Polskie modelki plus size prezentują liczne kolekcje ubrań. Moda w rozmiarze size plus staję się co raz popularniejsza. Oto przykłady kilku modelek w rozmiarze xl. Polskie modelki plus size biorą udział w pokazach mody. Wcale nie wstydzą się swoich większych rozmiarów. Z dumą prezentują swoje krągłości. Chętnie biorą udział w kampaniach reklamowych. Co raz więcej firm pyta o modelki plus size. Firmy modowe podczas prezentacji swoich kolekcji prezentują dwa pokazy mody. Jeden tradycyjny pokaz i drugi z udziałem modelek plus size. W krajach takich jak Stany Zjednoczone modelki plus size robią ogromną karierę. Zobacz wpis: Światowe modelki plus size

Polskie modelki plus size.

Marzena Ogrodowczyk reprezentuje agencję modelek MaxiLook. Z zawodu jest farmaceutką. Jednak nie pracuje w zawodzie. Jest znaną vlogerką. W swoich filmach video opowiada o modzie. Przedstawia różne kreacje modowe.  Jej kanał na YouTube skupia ponad 20 tysięcy widzów. Jest jednym z najchętniej oglądanych kanałów w swojej dziedzinie.

Na swoim kanale modelka publikuje porady dotyczące zdrowia i urody. Marzena była uczestniczką programu Top Model zostań modelką.Była twarzą firmy Click Fashion oraz trafiła na okładkę Superlinii.

[jwplayer mediaid=”1725″]

Zobacz też inne wpisy na blogu.

  • O wymaganiach na Polskie modelki plus size przeczytasz we wpisie: Modelki plus size

Ewa Zakrzewska – polskie modelki plus size.

Ewa Zakrzewska to modelka z dużym doświadczeniem w modelingu. Brała udział w sesjach zdjęciowych do: „Kobieta i Życie”, „Naj”, „Joy”, „Kmag”.Oprócz tego na swoim koncie ma udział w licznych sesjach dla firm modowych. Ewa związana jest z agencją modelek No Body’s Perfect.

Gościła na okładce m.in. „Charaktery”. Wystąpiła na pokazie mody u Muses Urbańska&Komornicka. Brała udział w pokazie mody znanej projektantki Gosi Baczyńskiej. Możemy ją zobaczyć w spocie Projektu Warszawiak.

[jwplayer mediaid=”1726″]

Znasz inne polskie modelki plus size pisz na facebooku.