Pistacje na odchudzanie

Pistacje na odchudzanie.

Orzechy.

Pistacje na odchudzanie to jedne z najzdrowszych orzechów. Posiadają wiele witamin. I wartości odżywczych. Warto wzbogacić swoją dietę o pistacje na odchudzanie. Ciekawostką jest fakt, że pistacja określana jest również „smukłym orzechem”.Warto jeść je jako przekąskę zamiast chipsów lub batonów. Pistacje na odchudzanie mają niski indeks glikemiczny. Co jest ważne w czasie odchudzania. Bo produkty o niskim indeksie przyspieszają odchudzanie. Ale też lepiej się czujemy jedząc je.

Dlaczego pistacje na odchudzanie ?

Mają bardzo mało kalorii. Oprócz tego pistacje na odchudzanie mają najwięcej błonnika. Spośród wszystkich rodzajów orzechów. Zawartość błonnika w pistacjach. Jest podobna co w płatkach owsianych.

Przeprowadzono badania naukowe wśród ochotników. Badania pokazały, że pistacje na odchudzanie są świetne. Grupę 60 osób. Podzielono na dwie części. Jedna grupa osób miała dietę wzbogaconą o pistacje. Natomiast druga grupa nie jadła pistacji. Po kilku miesiącach diety. Okazało się, że osoby które jadły pistacje na odchudzanie. Miały niższyc cholesterol. Były chudsze o 2 centymetry w talii.

Pistacje na odchudzanie jedna sztuka zawiera 3 kcal.

Orzechy te zawierają przeciwutleniacze. Według amerykańskich badań pistacje na odchudzanie mają dużo właściwości antyoksydacyjnych. Pod tym względem należą do czołówki. Produktów antynowotworowych.

Co ciekawe warto jest kupować pistacje które są niedobrane. Bo według badań łuskanych orzechów zjadamy statystycznie mniej. Warto jest jeść pistacje na odchudzanie po intensywnym treningu. Tak dużo witamin. Sprawia, że jedzenie pistacji po treningu. Świetnie regenruję organizm.

Pistacje na odchudzanie dostarczają organizmowi ponad 30 witamin.

Orzechy te zawierają tłuszcze. Ale zdrowe dla naszego organizmu tłuszcze. Czyli kwasy jednonienasycone. Takie jakie znajdują się w oliwie z oliwek.

  • Uważaj na pistacje sprzedawane w sklepach.

Wiele osób narzeka na smak pistacji. Zwłaszcza tych kupionych w marketach. Często w tych sklepach pistacje są solone. I prażone. Po to by dłużej zachowały termin ważności. PRAŻEŻENIE pistacji jest SZKODLIWE.Dla ludzkiego organizmu. Ponieważ w czasie prażenia. Wydzielają się izomery trans kwasów tłuszczowych. Pewnie każdemu z nas. Nazwa ta nic nie mówi. W każdym razie składnik ten prowadzi do chorób naczyniowo-sercowych.

Jednak bardzo ciężko jest dostać nie prażone pistacje na odchudzanie w  zwykłych sklepach. Dlatego zamiast szukać nie prażonych pistacji w zwykłych sklepach. Jeśli planujesz kupić pistacje na odchudzanie. To kup je w sklepie internetowym.

Minusy pistacje na odchudzanie.

Cena, cena i jeszcze raz cena. Paczka 100 gramowa tych orzechów średnio kosztuje około 30-40 złotych. Troszkę drogo. Jednak ja polecam dodawać po kilka orzechów do posiłków. Wtedy taka paczka starczy na dłuższy czas. Aha i jest to cena za nie solone i nie prażone pistacje na odchudzanie.