Odchudzanie w kolorach tęczy

Odchudzanie w kolorach tęczy.

Kredki.

Odchudzanie w kolorach tęczy czyli jak schudnąć dzięki kolorom. Kolory towarzyszą nam na każdym kroku. Pijemy kawę z kolorowych kubków. Jemy na kolorowych talerzach. Nawet sztućce mogą mieć różny kolor. Chętniej i więcej jemy w miejscach przyjaznych i ładnych. Ale czym jest odchudzanie w kolorach tęczy ?

Chudnij w kolorze tęczy !

Czym jest odchudzanie w kolorach tęczy.

Jest to połączenie dwóch filozofii odchudzanie plus kolory tęczy.

Kolorowy talerz.

Pamietaj że spożywasz pokarm nie tylko przez układ pokarmowy, ale także „jesz oczami”. Staraj się aby posiłki były kolorowe, smacznie i zdrowo smakowały. Urozmaić posiłek dodając do niego np. plasterek pomidora, starty ser, sałate, rzodkiewki.

Zielona medytacja.

Odchudzanie i ćwiczenia często są męczące dla organizmu. Zmęczenie jest naturalną rzeczą w końcu ubywa część Ciebie. Zmęczenie fizyczne często przekłada się na zmęczenie psychiczne.

Co wtedy robić jak sobie z tym radzić ? Sposobem na to jest zielona medytacja. Polega na wykonywaniu 10 minut medytacji każdego dnia przed snem. W czasie medytacji pomyśl sobie o przyjemnych rzeczach np. że jesteś na leśnej polanie wdychasz świeże i rześkie powietrze.

Odchudzanie w kolorach tęczy – po co ?

Regeneracja psychiczna dobrze wpływa na regeneracje komórek. W ten sposób dasz odprężenie sobie i swoim mięśniom ukoisz swoje nerwy.

Otoczenie jedzenia.

Zwróć uwagę na to gdzie jesz. W jakich okolicznościach. Po co wymyślono kuchnie, jadalnie czy też stołówke ? właśnie po to by rozgraniczyć pracę i codzienne obowiązki od jedzenia. Jedz w przyjemnych dla Ciebie miejscach i okolicznościach.

•   Wiele osób mówi ta knajpa jest moją ulubioną albo tu lubię jeść. Dlaczego ? wpływa na to wiele czynników. Muzyka, atmosfera, obsługa. Jedz tam gdzie lubisz i gdzie jest dla Ciebie najprzyjemniej.

Ciekawostką jest fakt, że otoczenie np. nie przyjemne kolory mogą wpływać na spowolnienie metabolizmu. Nienaturalne, chemiczne kolory źle wpływają na odchudzanie.

Niebieskie naczynia – odchudzanie w kolorach tęczy.

Naukowcy już dawno udowodnili, że najlepszym kolorem do serwowania jedzenia jest kolor niebieski. Używaj niebieskich talerzy, sztućcy, zastaw. Ten kolor sprawi, że zjesz mniej.

Zapomnij o czarnym kolorze.

Czarny kolor świetnie wyszczupla. Z pewnością ciuchy w tym kolorze przydadzą się Tobie na wiele okazji. Jednak czarny kolor obniża Twój nastrój i może wprawić Cię w depresje. A jak masz stan depresyjny to najczęściej sięgasz po jedzenie.Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest noszenie rzeczy ani jasnych ani  ciemnych. Postaw na blady fiolet, ciemno zielony szmaragd, kolor turkusowy, szaro-żółty.

Pokój ćwiczeń.

Jeśli ćwiczysz w domu to musisz wiedzieć o dwóch rzeczach.Kolor pokoju w którym ćwiczysz wbrew pozorom ma znaczenie.

Kolor pokoju czerwony podnosi ciśnienie i polecany jest dla osób o niskim ciśnieniu.

Natomiast jeśli masz problemy z ciśnieniem to powinnaś ćwiczyć w pokoju o kolorach stonowanych np. niebieskim lub zielonym.

Zabierz kolory na siłownie – odchudzanie w kolorach tęczy.

Badania naukowe udowodniły, że kolor ubioru ma wpływ na intensywność ćwiczeń. Dla kobiet najlepszym kolorem do ćwiczeń jest czerwony i żółty. Czerwone buty na siłowni mobilizują do większego wysiłku fizycznego. Oprócz tego lub zamiast możesz założyć żółtą koszulkę. Kolor żółty to potężny ładunek pozytywnej energii. Ale żeby nie wyglądać jak „kurczak”  to załóż czarne spodnie do kompletu. Jak widać odchudzanie w kolorach tęczy to ciekawa możliwość schudnięcia.