Odchudzanie Victori Beckham

Odchudzanie Victori BeckhamOdchudzanie Victori Beckham

Victoria Beckham to ikona stylu i mody. Znane są pokazy mody które organizuje Victoria. Na które zaprasza całą śmietankę z show biznesu. Nie wątpliwe moda wymaga od Victori odpowiedniej sylwetki. Bo przecież Victoria nie może wyglądać gorzej niż modelki. Które biorą udział w jej pokazach mody.

W tych słynnych pokazach mody brały udział również Polki. A dokładniej mówiąc dwie modelki z Polski.a były nimi Magda Frąckowiak i Monika Jagaciak.

Victoria Beckham jest znana praktycznie na całym świecie. Bierze udział w licznych reklamach. Posiada własną kolekcje ubrań. Victoria jest żona Davida Beckham byłego piłkarza.Niegdyś Victoria śpiewała w zespole muzycznym Spice Girls. Lecz z upływem lat bardziej stała się projektantką mody niż piosenkarką.

Jak wygląda odchudzanie Victori Beckham ?

Victoria mimo tego, że jest bardzo szczupła. To stosowała liczne diety odchudzające.
Victora Beckham jest matka 4 dzieci. Trzeba przyznać, że figurę ma idealną.

Odchudzanie Victori Beckham to różne diety. Na przestrzeni lat Victoria stosowałą różne jadłospisy po to by uzskać zgrabną sylwetkę. Celebrytka stosowała takie diety jak:

  1. dieta owocowa, dieta brokułowa ,
  2. dieta pszeniczna, dieta jagodowa,
  3. dieta alkaliczna., dieta 5 garści.

Odchudzanie Victori Beckham to również stosowanie rónych witamin i wartości odżywczych.
W trakcie ciązy Victoria Beckham przytyła 10 kilogramów.

Bardzo dużo ćwiczyłam. Sporo biegałam. Robiłam to 6 razy w tygodniu. Tak ze mną jest – gdy się w coś zaangażuję, wpadam w obsesję – mówi Victoria w Vogue.

W ciągu dnia Victoria przyjmowała 12 witamin 22 aminokwasy i 28 minerałów.
Jaką dietę Victoria Beckham stosowała po urodzeniu dziecka ?
Zaraz po urodzeniu dziecka Victoria stosowała dietę 5 garści.
Odchudzanie Victori Beckham to również sport. Piosenkarka szczególnie upodobała sobie pilates. Dopiero połączenie diety + aktywności fizycznej sprawiło, że piosenkarka schudła po ciąży.
Dieta 5 garści składa się z 5 posiłków. Każdy posiłek jest wielkości pięści. Na diecie 5 garści można jeść: łososia, krewetki, tuńczyk, sushi, jajka, warzywa.

Nigdy nie byłam chuda i wysoka jak modelka, dlatego postanowiłam stworzyć iluzję. Ludzie myślą, że jestem wyższa, niż w rzeczywistości – i nie chodzi o buty, które noszę, ale sposób ubioru. To wszystko można osiągnąć odpowiednimi fasonami – podkreśla Posh.

Natomiast jedną z ostatnich diet. Jakie stosowała Victoria Beckham była dieta alkaliczna.
Podczas kręcenia jednej z kampani reklamowych. Fotoreporterzy zrobili zdjęcie tego co je Victoria. Okazało się, że znana piosenkarka miała na talerzu jajko, awokado i tost.
O sposobie odżywiania wypowiedział się też kucharz jednej z nowojorskich restauracji. Przyznał, że gdy Victoria z Davidem przychodzili. To jedli zupełnie inne posiłki. David zamawiał sobie krwistego steka. A Victoria w tym samym czasie jadła warzywa gotowane na parze.
Natomiast ostatnio w prasie kolorowej pojawiły się plotki. Jakoby Victoria Beckham jadła pędy zbóź i jagody acai.

Na czym polega dieta alkaliczna ?

Dieta alkaliczna inaczej nazywana jest dietą zasadowa. I polega na zachowaniu równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie. Podstawy tej diety mówią o tym, że zbyt duże zakwaszenie organizmu prowadzi do otyłości. Oraz przyczynia się do licznych chorób i złego samopoczucia.
W czasie diety nie można jeść warzyw strączkowych, orzechów oraz ziaren. W czasie odchudzania należy unikać napojów gazowanych i słodyczy. No i niestety muszę zmartwić wiele osób. Odchudzanie Victori Beckham było bez czekolady. Ponieważ dieta alkaliczna zakazuje spożywania czekolady.

Diete alkaliczną można stosować maksymalnie przez kilka tygodni.
Mówi się również o tym, że dieta alkaliczna jest dietą antynowotworową. I rzeczywiście jest to prawda. Ponieważ lekarze już dawno stwierdzili. Że komórki nowotworowe giną w środowisku zasadowym.
Zakwaszenie organizmu mierzy się na podstawie poziomu PH w organizmie.
Natomiast wbrew obiegowej opini. Zakwaszenie organizmu nie oznacza, że cały organizm jest zakwaszony. Zakwaszone są tylko pewne narządy wewnętrzne człowieka. Takie jak trzustka czy żołądek.

  • Co ciekawe krew człowieka ma odczyn delikatnie zasadowy.

Kiedy organizm jest zakwaszony ?
Czy można to w jakiś sposób sprawdzić. Owszem można. W aptece można dostać specjalne jednorazowe testy sprawdzające poziom PH w organizmie.
Organizm jest wtedy zakwaszony. Kiedy poziom Ph wynosi poniżej 7,35.
Minusy diety alkalicznej
Niektórzy naukowcy uważają, że dieta alkaliczna nie jest dobra dla człowieka. Bo nie dostarcza odpowiedniej ilości białka i aminokwadów Ale odchudzanie Victori Beckham było wspomagane aminokwasami aż 22 !