Odchudzanie Karoliny Szostak

Odchudzanie Karoliny SzostakOdchudzanie Karoliny Szostak czyli jak się odchudza znana prezenterka telewizji Polsat.
Kiedyś na blogu pisałem już o diecie Karoliny Szostak. Ale wtedy znana prezenterka nie chudła tak szybko jak teraz. Przeczytaj sobie Dieta Karoliny Szostak

Odchudzanie Karoliny Szostak

Ostatnimi czasy Karolina bardzo mocno schudła.
Zatem jaki jest sekret diety Karoliny Szostak. Co takiego robi i co je Karolina Szostak że tak chudnie ! Przede wszystkim odchudzanie Karoliny Szostak polega na diecie doktor Dąbrowskiej. Jest to bardzo dobra i skuteczna dieta. Dieta dobra nie tylko na odchudzanie. Ale również na oczyszczanie organizmu z wszelkich toksyn i zaniezczyszceń. O które jak wiadomo nie jest trudno mieszkając i pracując w dużym mieście. Choćby tak wielkim jak Warszawa. Dieta dr Dąbrowskiej zawiera leczniczą głodówkę plus warzywa i owoce.

Na czym polega odchudzanie Karoliny Szostak ?

W czasie diety jesz warzywa i owocewybierasz te warzywa i owoce które mają najmniej cukru czyli są to np.

  • cytryny, buraki, marchewka, por, jabłka.

Na jednym ze zdjęć które Karolina wrzuciła na instagram widac jak w przerwie między posiłkami podjada zielone jabłko I dobrze bo to zdrowy nawyk
Poza tym odchudzanie Karoliny Szostak to picie sporych ilości napojów, ale nie słodkich ani gazowanych. Tylko konkretnych.

  • Znana dziennikarka pije zieloną herbatę, soki zielone, herbatki owocowe. Przygotowuje także zielone soki z zielonych pędów roślin. Takich jak szpinak, pietruszka, natka pietruszki.

Oprócz tego Karolina pije zdrowe wywary z warzyw.

Natomiast czego zdecydowanie nie zawiera dieta Karoliny ?

  1. alkohol, kasza,
  2. chleb, oleje,
  3. mocna herbata, kawa.

Oczywiście w czasie odchudzania nie można palić papierosów. No ale Karolina przecież nie pali.
Oprócz tego trzeba podkreślić, że odchudzanie Karoliny Szostak to gotowe posiłki. Dziennikarka nie zawsze ma czas i ochotę na przygotowanie posiłków. Dlatego je gotowe posiłki w pudełkach. Pisałem o tym już kiedyś na blogu wpis pod tytułem Dieta pudełkowa. Taka dieta trochę kosztuje i nie każdego jest na nią stać. A poza tym gotowe posiłki zwykle dostępne są w większych miastach. Są to posiłki przygotowywane przez dietetyka z odpowiednią dzienną dawką kalorii. I przede wszystkim odpowiednimi wartościami odżywczymi.

Ile trwa odchudzanie Karoliny Szostak ?

Odchudzanie Karoliny Szostak trwało 9 tygodni.

Odchudzanie Karoliny Szostak oparte na diecie dr Dąbrowskiej trwa od kilku dni do kilku tygodni. W tym konkretnym przypadku znana dziennikarka odchudzała się kilka tygodni.
Efekty odchudzania Karoliny Szostak są piorunujące. Zdecydowanie schudła. Wyostrzyły się jej rysy twarzy. Sylwetka stała się bardziej smukła. Dziennikarka swoją świetną sylwetkę mogła zaprezentować podczas Tańca z Gwiazdami.

Pamiętaj odchudzanie Karoliny Szostak to efekt diety dr Dąbrowskiej + ćwiczenia sport

A nie tylko samej diety. Znana dziennikarka przygotowując się do Tańca z Gwiazdami wylewała na sali ćwiczeń siódme poty.