Odchudzanie Anji Rubik

 

Odchudzanie Anji Rubik przez pewien czas było wiadomością numer 1 w kolorowych magazynach. Bez wątpienia modelka może pochwalić się szczupłą sylwetką.  Osobowość i figura sprawiły, że Anja Rubik rozchwytywana jest przez największych projektantów mody. Jednak czy tak szczupła sylwetka to odchudzanie Anji Rubik czy też tzw. “dobre geny”. Jak podają plotkarskie portale internetowe odchudzanie Anji Rubik było kontrowersyjne. Podobno Ania Rubik stosowała dosyć kontrowersyjna metodę odchudzanie.

Na czym polegało odchudzanie Anji Rubik ?

W celu zrzucenia zbędnych kilogramów podobno owijała swoje ciało folią spożywczą. Zakładała dres i biegała.Wielu z was pewnie drapie się w tej chwili po głowie. I pyta się po co folia ? Podczas aktywności fizycznej ciało podnosi swoją temperaturę. Zastosowanie folii powodowało, że temperatura ciała jeszcze mocniej wzrastała.

W ten sposób modelka szybciej traciła zbędne kilogramy. To tak jakby wstawiła rower stacjonarny do siłowni i ćwiczyła. Przy okazji zobacz także wpis: Sauna na odchudzanie .Szczerze przyznam, że bieganie z folią owiniętą wokół ciała to nadzwyczajny wysiłek fizyczny.

Najważniejsze zasady odchudzanie Anji Rubik.

  1.  Odpowiednia dieta. Odchudzanie Anji Rubik oparte było o stosowanie diety.
  2.  Ćwiczenia fizyczne najczęściej bieganie. Sprawdź mój wpis: Bieganie na odchudzanie .Odchudzanie Anji Rubik polegało na bieganiu.
  3.  Owijanie ciała folią spożywczą podczas treningu.

Wiele osób może to uznać za dziwny sposób na odchudzanie. Jednak trzeba pamiętać, że metabolizm modelek jest zupełnie inny niż pozostałych ludzi. Trudno jest znaleźć modelki i modeli którzy nie stosują diet na odchudzanie. Wszystko to sprawia, że z czasem organizm uodparnia się na odchudzanie. Dlatego żeby schudnąć modelki sięgają po dość kontrowersyjne metody odchudzania. Dlatego odchudzanie Anji Rubik może wydawać się kontrowersyjne.Normalnie człowiek wystarczy, że zrezygnuje z pewnych pokarmów np. słodyczy, makaronu, białego pieczywa. Dodatkowo jak połączysz to ze sportem waga sama spadnie.

Natomiast modelki i tak już jedzą lekkie i nisko tłuszczowe posiłki. Dlatego, żeby schudnąć więcej i więcej muszą pokonywać kolejne bariery. Wtedy granica odchudzania zatraca się.  Dlatego w modelingu jest tak wiele anorektyczek.Odchudzanie Anji Rubik to metoda kontrowersyjna jak wspomniałem. Szczerze nie polecam takiego odchudzania. Opisuję ją dla zainteresowanych problematyką odchudzania.