Fast food kalorie

Fast food kalorie.

Fast food.

Fast food kalorie czyli kalorii znajduję się w popularnych szybkich posiłkach. Powszechnie wiadomo, że w trakcie odchudzania należy unikać jedzenia fast foodów. Choć każdy z nas ma ochotę na fast food. Od czasu do czasu. Fast foody to posiłki bogate w węglowodany i tłuszcz. Raczej nie mają właściwości odżywczych.

Systematyczne jedzenie fast foodów może sprawić, że bardzo szybko przybędzie dodatkowych kilogramów. Nawet najmniejsze przekąski z fast foodów to prawdziwe bomby kaloryczne.

Przy okazji zobacz wpis: 5 bomb kalorycznych .Żeby spalić porcje kababu wystarczy tańczyć przez godzinę czasu.

Fast food kalorie.

 1. Sałatka Coleslaw   149 kcal.
 2. Cheeseburger  1 szt.  302 kcal.
 3. Hamburger  1 szt.  253 kcal.
 4. Hot – dog   1 szt.  470 kcal.
 5. Kebab   1 porcja  422 kcal.
 6. Kiełbasa z rusztu   435 kcal.
 7. Parówki  346 kcal.
 8. Pizza margeritta   porcja 125 g   295 kcal.
 9. Pizza z salami   porcja 125 g  286 kcal.
 10. Pizza z tuńczykiem  porcja 125 g   330 kcal.
 11. Placki ziemniaczane  3 szt.   352 kcal.

Jak widać najwięcej kalorii znajduję się w hot dogu, bo aż 470 kcal. Natomiast najmniej kalorii znajduję się w sałatce coleslaw 149 kalorii. Kaloryczność fast foodów zależy również. Od dodatków z jakimi są podawane. Fast food kalorie jest bardziej kaloryczny. Jak ma dodatki kaloryczne.Na przykład niektóre sosy są bardzo tuczące. Zobacz wpis: Kalorie sosy .Dlatego jeśli dbasz o sylwetkę. Wybierz fast food z dodatkiem warzywa. I zrezygnuj z sosu. Często fast foody sprzedawane są w zestawach. W takim zestawie podawane są z napojami. Które także zawierają spore ilości cukru. Dlatego wybierz zestaw z wodą mineralną. Lub zestaw z colą light. Która ma mniej kalorii niż zwykła cola.

•  Możesz również zamówić mały zestaw. Zamiast dużego. W ten sposób zjesz mniej kalorii. W przypadku pizzy możesz ograniczyć kalorie. Zamiast zwykłego sera użyj ser typu light. Sos do pizzy przygotuj na bazie jogurtu. A nie śmietany. Najlepiej jeśli będzie to jogurt naturalny 0 % tłuszczu.