Odchudzanie 200 kilogramów

Odchudzanie 200 kilogramówOdchudzanie 200 kilogramów. Czy w ogóle jest możliwe, żeby schudnąć 200 kilogramów ?Żeby człowiek mógł schudnąć 200 kilogramów. Otóź jak się okazuje tak ! istnieje taka możliwosć. A dokonał tego pewien amerykanin.

Odchudzanie 200 kilogramów

Pewien amerykanin ważył 300 kilogramów. I dokonał rzeczy praktycznie nie możliwej. A mianowicie schudł prawie 200 kilogramów. Tak, tak dobrze czytasz Ronie schudł 200 kilogramów. Naprawdę nieprawdopodobna metamofroza. Ronie narzekał na swoją wagę. Miał problemy ze zdrowiem. Kiepska kondycje. Problemy z poruszaniem się. Stawy i kolana już nie wytrzymywały naporu tylu kilogramów. Lekarze ostrzegali Roniego, że jeżeli nie weźmie się w porę za siebie to będzie źle dla niego. W końcu Ronie się przełamał.

I dokonał rzeczy praktycznie nie możliwej schudła 200 kilogramów.

I to zaledwie w 2 lata. Czyli 200 kilogramów na 24 miesiące. Co daje średnio 8,3 kilograma tkanki tłuszczowej. Przyznasz że jest imponujące osiągniecie. Większość z nas narzeka, że nie możemy schudnąć 2,5 albo 10 kilogramów. A Ronie schudła aż 200 kilogramów. Mało tego podczas odchudzania chodził na siłownie. Gdzie poznał swoją dziewczyne. Z którą obecnie jest. I ją także namówił na odchudzanie. Ona z kolei schudła 50 kilogramów.

Ja wygląda odchudzanie 200 kilogramów ?

Ronie opowiada, że rozpoczął od delikatnej aktywności fizycznej. Jak wspomina na początku ćwiczył ręce. Siedząc na krześle i obracając urządzenie do rąk. Póżniej stopniow wprowadzał kolejne elementy aktywności fizycznej. Krótkie spacery. Później dłuższe, aż w końcu zaczął chodzić na siłownie. Gdzie ostatecznie schudł aż 200 kilogramów. Trzeba przyznać, że jest to narawdę wzruszająca historia. Dużą role odegrała również motywacja Roniego.

Roniemu po odchudzaniu zostały fałdy skórne. Które trzeba było usunąć. Na szczęście Ronie mogł liczyć na pomoc zaprzyjaźnionej kliniki estetycznej. Która pomogła Roniemu.

  • I usuneli mu aż 15 kilogramów skóry !

Duża butelka wody 1,5 litra waży około 1,5 kilograa. To znaczy, że Roniemu usunięto aż 10 takich „butelek” skóry. Daje to do myślenia, prawda ? Bardzo dużo skóry.
200 kilogramów które schudł zadedykował znanej piosenkarce Taylor Swift. Której jest ogromnym fanem. Z tej okazji znajomi Roniego już po zakończeniu odchudzania. Umieścili w internecie filmik na którym proszą Taylor Swift o to by pozdrowiła ze sceny Roniego.
Niestety ale tak duża nadwaga nie może zostać obojętna dla organizmu. Dlatego Ronie po tym jak schudł. Przeszedł zabieg usunięcia fałdów skórnych. I to jest właśnie jeden z najwększych mankamentów odchudzania po kilkadziesiąt kilogramów i wiecej.

Ronie może być wzorem do motywacji dla innych osób.

Wspaniała motywacja dla każdego kto nie ma odwagi do odchudzania. Zawsze trzeba wierzyć w siebie i dążyć do upragnionego celu. To że jedna dieta nie wyszła. Czy efekt jo-jo wystąpił. To nic dalej trzeba przeć do przodu bez względu na okoliczności i sytuację w której się znajdujemy.
Specjalnie opisuje te historie by dać wiarę i motywację dla osób którę mają dużą nadwagę. Zmieńcie się dla siebie, rodziny, zdrowia, świata. Uwierzcie w odchudzanie, że jesteście w stanie Wasze ograniczenia są w głowie. Do dzieła ! Czas na odchudzanie
trener odchudzania