Mangostan na odchudzanie

Mangostan na odchudzanie.

Owoc mangostanu.

Mangostan na odchudzanie to owoc który pochodzi z Azji. Uznawany jest za jeden z najsmaczniejszych owoców tropikalnych. Jeśli chodzi o smak to mangostan jest mieszanką moreli, ananasa i pomarańczy. Drzewo tego owocu potrafi urosnąć do 25 metrów.

Owoc ten zawiera spore ilości antyutleniaczy. Które opóźniają proces starzenia się skóry. Poza tym wzmacnia odporność organizmu. Mangostan na odchudzanie jest dobry, ponieważ przyspiesza przemianę materii. A tym samym przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej. Badania naukowe potwierdziły że mangostan posiada ponad 130 właściwości  zdrowotnych dla organizmu. Więcej na temat właściwości znajdziesz w google

“130 właściwości zdrowotnych. wow !” – odchudzanieplus.pl

Owoc mangostanu przypomina fioletową kulkę. W środku której znajduję się pyszny miąższ. W Polsce mangostan na odchudzanie znany jest pod nazwą smaczelina lub garcynia. Prze chińczyków mangostan uznawany jest za” królową wszystkich zbiorów”. Wielu uzdrowiceli stosuje mangostan w medycynie alternatywnej. Oprócz tego z tego owocu wytwarzana jest herbata. Której picie poprawia samopoczucie. Skórka tego owocu stosowana jest na biegunkę.

Skórka mangostanu wykorzystywana jest do produkcji maści i leków. Mangostan na odchudzanie bogaty jest w błonnik. Zawiera kwas elagowy który chroni organizm przed wystąpieniem nowotworu. Badania naukowe potwierdziły, że 6 składników mangostanu posiada silne właściwości antynowotworowe. Owoc ten to JEDEN z najlepszych owoców na zapobieganie wystąpienia nowotworu. I leczenie raka. Takie są fakty.

Miąższ owoca jest biały. Posiada delikatny i orzeźwiający smak. Wielkość miąższu można obliczyć na podstawie liczby płatków.Tyle ile płatków tyle segmentów zawiera miąższ.

Jak jeść mangostan na odchudzanie ?

Najpierw należy umyć owoc. Następnie przekroić go na wpół. I w jednej z połówek będzie się znajdował owoc. Trzeba tylko uważać na sok ze skórki. Bo bardzo plami odzież i ciężko jest później doprać.

Jak jeść mangostan ?

Można jeść ten owoc na wiele sposobów. Mangostan na odchudzanie można dodawać do lodów, sorbetów. Jeść na surowo. Trzeba tylko pamiętać, żeby długo ten owoc nie przechowywać. Bo szybko się psuje.

Zalety tego owocu.

  1. Odchudza a zwłaszcza sok z niego.
  2. Ma SILNE właściwości antynowotworowe. Naprawdę osoby narażone na ryzyko choroby nowotworowej powinny włączyć ten owoc do swojej diety.

Odchudzanie a mangostan.

Jednak świetne efekty w odchudzaniu. Przynosi picie mangostanu w formie soku. Sok ma bardzo przyjemny smak. Zawiera spore ilości antyutleniaczy. Bardzo mocno oczyszcza organizm z toksyn. Co jest dobre nie tylko podczas odchudzania. Ale również w przypadku chorób nowotworowych. Picie soku z tego owocu zdecydowanie przyspiesza proces odchudzania. Co prawda woda również oczyszcza organizm z toksyn. Jednak mangostan na odchudzanie jeszcze mocniej oczyszcza organizm z toksyn.

Ile można schudnąć. 

Pewien mieszkaniec Nowego Jorku postanowił pić sok z mangostanu na odchudzanie. Każdego dnia pił 3 szklanki soku. Przez 14 dni. Oprócz tego jadł normalnie. Każdego dnia zjadał 6 porcji jedzenia. Pił wodę mineralną i zrezygnował z innych napojów słodzonych. Tylko sok z  owocu i woda mineralna. I po dwóch tygodniach schudł 5 kilogramów.

No dobrze ale to jest tylko sok i co odchudza ?

Tak ponieważ ma BARDZO silne właściwości oczyszczające. Sam sok za nas nie schudnie. Jednak w połączeniu z dietą i sportem można schudnąć jeszcze więcej niż mieszkaniec NY. Nie wszystkie toksyny z organizmu można wypłukać pijąc wodę. Niektóre toksyny woda nie wypłukuje. Jeśli organizm jest zanieczyszczony. To w pierwszej kolejności organizm zajmuje się oczyszczeniem organizmu. A dopiero później odchudzanie. Dlatego wiele osób nawet jak stosuje dietę to nie chudnie. Bo nie mają oczyszczonego organizmu. I wtedy nie pomoże żadna dieta. Przed każdą dietą najlepiej jest zrobić sobie detox. Żeby oczyścić organizm. Można go zrobić na wiele sposobów. Nie trzeba od razu jeść mangostanu.

Wszystko pięknie, ładnie tylko jest jeden problem. Mangostan na odchudzanie nie dostaniemy w naszym pięknym kraju. Tak taka jest smutna prawda. Wynika to z faktu, że owoc ten bardzo szybko się psuje. I nie jest opłacalne sprowadzanie go do Europy. Dlatego żeby zjeść ten owoc. Najlepiej wybrać się do…Tajlandii.

U nas dostępne są jedynie soki z tego owocu. Które sprzedaje wiele sklepów internetowych. Mimo wszystko mangostan na odchudzanie to świetny owoc.