Lekarstwo na raka

Lekarstwo na raka tak brzmi tytuł książki napisanej przez George Ashkara. Książka jest opisem metody która ma zapobiedz. I walczyć z nowotworem. Jest to dość kontrowersyjna metoda walki z chorobą. Polega na przykładaniu w okolice miejsca chorego. Liścia kapusty i cieciorki. To plus czosnek. Tworzy swego rodzaju kompres. Który wyciąga z miejsca chorego wszystkie bakterie. Które odpowiedzialne są za chorobę. Tania i prosta metoda. Przez wiele osób uznawana za skuteczną. Ale czy faktycznie pomaga ? O tym we wpisie.

Zacznijmy od tego, że dr Ashkar. Jest doktorem. Ale niestety nie medycyny. Lecz fizyki. Nie zmienia to faktu, że jego metoda może pomóc leczyć nowotwór. Przed laty sam zachorował na raka trzustki. I wtedy zastosował swoją autorską metodę. Czyli lekarstwo na raka. Która wyleczyła go z choroby.

Jak przekonuje autor książki rak spowodowany jest chemią która nas otacza. Nowotwór nie jest wirusem. Ani chorobą. Lekarstwo na raka czyli metoda opracowana przez George Askara. To metoda która nazywa się NIA. Jest to angielski skrót. Który oznacza. Neutral Infection Absorption. Czyli inaczej mówiąc. Naturalna absorbcja (pochłonięcie) raka.

Żeby dobrze zrozumieć lekarstwo na raka dr Ashkara. Trzeba zrozumieć jak powstaje nowotwór w ciele człowieka.

I tu istotną rolę odgrywają kancerogeny. Czyli czynniki które wpływają na rozwój choroby nowotworowej. Są to czynniki powszechnie znane. Np. papierosy, otyłość, alkohol, siedzący tryb życia.

Dr Ashkar tłumaczy również tak fakt wystąpienia nowotworu. W każdym organizmie znajdują się komórki, promotory.I kancerogeny.Nazywane również inicjatorami. Komórka to zdrowa część. Natomiast promotory to wszelkie czynniki które przyczyniają się do rozwoju choroby nowotworowej. Mogą to być różne czynniki. Stres, chemia w spożywce. A także niszczenie komórek przez promieniowanie rentgenowskie.

Komórki zawierające inicjatory odpowiadają za wystąpienie choroby w organizmie. One już istnieją w organzimie. Natomiast do ich uwolnienia potrzebny jest promotor.

Kancerogeny przekazywane są z matki na dziecko. Natomiast po urodzeniu dziecka. Matka częściowo pozbywa się szkodliwych kancerogenów. I ewentualne wystąpienie choroby u matki zostaje przesunięte w czasie. Akurat o tym słyszałem od lekarzy. Że podobno urodzenie dziecka sprawia, że matka jest silniejsza.Dlatego według zapewnień dr Askara urodzenie dziecka to najlepsze lekarstwo na raka dla kobiety. Czyli siła matki. Albo też lepsze zdrowie. Wynika z tego, że część kancerogenów zostaje przekazane dziecku.

Kancerogeny a lekarstwo na raka.

Inną kwestią o jakiej mówi dr Ashkar. Jest fakt, że kancerogeny. Dostarczamy organizmowi całe życie. W większych lub mniejszych ilościach. Oczywiście wszystko zależy od tego jaki tryb życia prowadzimy. Bo jeśli odżywiamy się nie zdrowo czyli np. fast foody. Lub palimy papierosy. To wiadomo, że „chemi” czyli kancerogenów. Dostarczamy więcej organizmowi. Dlatego właściwa dieta to lekarstwo na raka. Przekonuje również, że po jakimś czasie karcogeny ujawniają się w postaci. Choroby nowotoworowej. Jednak wcześniej są gromadzone w limfie. I tam też mogą być gromadzone przez lata. I nawet nie wiemy o tym, że w przyszłości zachroujemy na nowotwór.

I – Co ciekawe matka rodząc dzieci. Może zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka. Oczywiście trudno jest tutaj dokładnie powiedzieć. Jak bardzo zminimalizuje się ryzyko wystąpienia raka. Jednak im więcej dzieci. Tym ryzyko zapadnięcie na raka. Minimalizuje się.Dlatego potomstwo to lekarstwo na raka. Tak przynajmniej twierdzi dr Ashkar.

II – Co ciekawe dziecko rodząc się ma już pewną dawkę kancerogenów. Więcej o nich możesz przeczytać na wiki czynniki raktwórcze  .Jednak jeśli matka wcześniej miała zapalenie stawówó, toczeń rumieniowaty. Lub przeszła chorobe nowotowrową. To dziecko ma duże ryzyko na to, że zapadnie na nowotwór. Muszę przyznać, że ma to jakiś sens. To by tłumaczyło dlaczego tak wiele dzieci zapada na nowotwór. No bo jak to inaczej wytłumaczyć ? Jak wytłumaczyć, że dziecko które ma 12 lat zapada na nowotwór. A dorosły który pije i pali przez 20-30 lat. Nigdy na raka nie zachoruję.

Tutaj z kolei można obejrzeć film jak lekarstwo na raka działa w praktyce. Czyli historia Pani Bożeny i Pana Władysława.

[jwplayer mediaid=”17170″]

Co ciekawe doktor uważa, że każda osoba jest inna. I to gdzie powstanie rak. To tego nie wie nikt. Wynika to z wielu czynników. Inicjatory cały czas znajdują się we krwii. Natomiast to w którym miejscu zostaną wsparte przez promotorów. A tym samym miejsce w którym rozwinie się choroba nowotworowa. Tego nie wie nikt. To już zależy indywidualnie od naszego organizmu.

Muszę przyznać że dość szokujące jest stwierdzenie dr Ashkara. Że papierosy nie powodują choroby nowotworowej. Ale jest coś w tym prawdy. Każdy z nas zna osoby które przez całe swoje życie paliły. A i tak nie zachorowały na nowotwór. Mimo wszystko lepiej nie palić papierosów. Jak palimy to to ryzyko wystąpienia choroby jest większe.

Według doktora jedynie rezonans magnetyczny. Jest w stanie wykryć chorobę nowotworową.

Jak sam przyznaje autor metody lekarstwo na raka. Sam zachorował na nowotwór trzustki. I wyleczył się z choroby. Póżniej po 20 latach nastąpił nawrót choroby.Którą również sam. Stosując swoją metodę. Wyleczył. Jak widać lekarstwo na raka autorowi kuracji pomogło.