Kebab Dukana

Kebab Dukana.

Kebab.

Kebab Dukana to dietetyczny odpowiednik prawdziwego kebaba. Ten fast food jest jednym z ulubionych szybkich potraw jakie jemy na mieście. Ale bez względu na to gdzie mieszkasz. Możesz samemu przygotować kebab Dukana. Wystarczy kilka składników. Smakuje świetnie. Jest to jeden z wielu przepisów, które znajdziesz na moim blogu.

Ma mniej kalorii. I nie zawiera tłuszczu, bo jest smażony na patelni teflonowej. Bez dodawania oleju. W dodatku mięso to kurczak. Które dostarcza białko człowiekowi. Niezbędne w czasie odchudzania.Dodatkowo taki fast food zawiera błonnik. Ponieważ jednym ze składników są otręby. Czas przygotowania takiego posiłku wynosi około 20 minut. Jest to przepis dla jednej osoby.

Składniki kebab Dukana.

•   Jedno jajko. 3 łyżki otrąb. W tym 2 łyżki owsianych. I jedna łyżka otrąb pszennych. Czosnek granulowany.2 łyżki serka typu president.

FARSZ.

Pomidor.Jedna pierś z kurczaka. ogórek. 1 łyżka serka homo. 2 łyżki jogurtu naturalnego. Najlepszy jogurt to ten 0 % tłuszczu. Przyprawa kebab.Pół papryki czerwonej.Przyprawa Tzatziki.Czerwona cebula.

Przygotowanie Kebab Dukana.

Wymieszaj wszystkie składniki z otrębami. Następnie przygotuj piekarnik. Rozgrzej go do 170 stopni. Wyciągnij blachę do pieczenia. Wyłóż ją papierem do pieczenia. Następnie wylej masę na blachę. Teraz kebab Dukana powinien się piec około 20 minut. Oczywiście masę na blachę wylewasz w kształcie koła.

Następnie czas na pierś z kurczaka. Trzeba ją pokroić na mniejsze kawałki. Najlepiej na małe kawałki kwadratowe. Przygotuj patelnie teflonową. Rozgrzej ją. Do kurczaka dodaj przyprawę do kebaba. Później usmaż mięso na patelni.

Czas na trzy pozostałe składniki. Czyli tzatziki, jogurt , przyprawy i serek president. Te składniki pójdą na sos do kebab Dukana. Wystarczy je wszystkie ze sobą wymieszać. I już masz sos.

Warzywa trzeba pokroić na drobno. Teraz czas wyciągnąć ciasto z piekarnika. I na ciasto nakładasz farsz i mięso. Dodaj do tego warzywa. I możesz wszystko polać sosem. Z pewnością kebab Dukana będzie smakował nie jednej osobie.