Hamburger Dukana

Hamburger Dukana.

Hamburger.

Hamburger Dukana w I fazie nie może zawierać dodatków warzywnych. Większość z nas uważa, że hamburgery tuczą. Owszem jest to prawda. Ale te które pochodzą z barów szybkiej obsługi. Jednak dr Pierre Dukan w swojej książce podał przepis na dietetyczny hamburger Dukana. Taki fast food jest zdrowy. Ma mniej kalorii. I z powodzeniem można go jeść w czasie odchudzania.

  Składniki hamburger Dukana.

•  Chlebek Dukana. Zobacz także przepis na: Chleb Dukana .Sznycel Dukana. Plasterek cebuli.2 liście sałaty.Ketchup bez cukru.2 plasterki pomidora.

Jeśli masz już składniki. To teraz możesz przystąpić do przygotowania fast foodu w wersji light.Całość zajmuje kilkanaście minut.  Pamiętaj, żeby ser był odtłuszczony. Takie sery mają z reguły od 10 do 15 % tłuszczu. To ważne. Ponieważ hamburger Dukana charakteryzuje niska zawartość tłuszczu.

 Przygotowanie hamburger Dukana.

  1. Przysmaż cebulę na patelni teflon bez użycia tłuszczu. A następnie dodaj do sznycli.
  2. Na posmarowany ketchupem chlebek połóż warzywa i sznycla. A następnie przyłóż drugą kromkę chleba. Następnie włóż hamburger do piekarnika.
  3. Osoby, które są w I fazie diety Dukana mogą dodać biały sos zamiast ketchupu. Na biały sos składa się: sól, czosnek, pieprz, jogurt naturalny.
  4. Jeśli masz możliwość to kup odtłuszczony ser żółty. Ser dodaj do hamburgera i wstaw do piekarnika.

Tradycyjny hamburger może mieć nawet ponad 1000 kalorii. To bardzo dużo. Prawdziwa bomba kaloryczna. Hamburger Dukana to dietetyczny odpowiednik popularnego fast foodu. Pierre Dukan zrezygnował z tłustego i nie zdrowego mięsa dodawanego do hamburgera. Hamburger Dukana możesz zjeść z ketchupem. Ważne jest, aby ketchup nie zawierał cukru. Przepis na taki ketchup znajdziesz we wpisie: Ketchup Dukana .Hamburger Dukana będzie smaczniejszy jeśli dodasz do niego ser typu light. Zwykły ser zawiera ogromne ilości tłuszczu. Natomiast ser light ma mniejszą zawartość tłuszczu. Ważne jest także, aby cebulkę przysmażyć na patelni teflonowej. W takim przypadku nie trzeba dodawać tłuszczu. W ten sposób hamburger Dukana ma jeszcze mniej tłuszczu.