E-booki do pobrania

e-booki do pobrania

odchudzanie e-booki

E-booki do pobrania to kolekcja dwóch książek na temat odchudzania. Pierwszy e book zawiera cytaty na temat odchudzania. Jest to zbiór najpopularniejszych cytatów na temat odchudzania. Natomiast drugi e-book to kalorie zawarte w najpopularniejszych produktach spożywczych. Możesz je pobrać za darmo. Jeśli prowadzisz bloga lub stronę internetową. Możesz także umieścić na niej e-booki. Wystarczy, że tylko podasz adres (link) do bloga odchudzanieplus.

2 e-booki do pobrania.

Darmowe  e-booki do pobrania – pierwszy zawiera 100 cytatów o odchudzaniu.

Pobierz je !

Jeśli e-book jest OK to polub bloga ! Daj lajka.

“Cytaty odchudzanie”.

Motywujące cytaty o odchudzaniu. Cytaty przydatne w trakcie odchudzania. Zbiór cytatów dotyczących odchudzania i motywacji w odchudzaniu. Te cytaty pomogą Ci w odchudzaniu.

cytaty odchudzanieplus  PDF.

I drugi e-book na temat odchudzania.

E-booki do pobrania druga książka.

“33 produkty poniżej 100 kcal”.

E-book z kaloriami zawartymi w różnych produktach spożywczych. Obowiązkowa lektura dla każdego kto się odchudza. Co jeść, a co nie w czasie odchudzania. I jakie produkty spożywcze mają najwięcej, a które najmniej kalorii. Czyli krótki przewodnik po tym co i ile ma kalorii. Specjalnie dla Was wybrałem 33 najpopularniejsze produkty. Czyli to co jemy najczęściej. Są wśród nich warzywa, owoce. A także inne produkty spożywcze. Które zjadamy każdego dnia. Wszystkie produkty mają mniej niż 100 kalorii. Czyli idealnie nadają się w czasie odchudzania. Kiedy to trzeba dostarczać organizmowi jak najmniej kalorii.

33 posiłki mniej niż 100 kcal  e-booki do pobrania w PDF.

Odwiedż fanpage odchudzanieplus.pl !

https://www.facebook.com/pages/odchudzaniepluspl/287143068085506

Na blogu znajdziesz także: 349 produkty kalorie

Czyli e-book o kaloriach zawartych w różnych produktach spożywczych.

Zobacz także wpis: Dieta dr Budwig gdzie pod wpisem możesz pobrać e book na temat diety dr Budwig. W formie PDF. Jest to dieta antynowotworowa. Ale również można ją stosować na odchudzanie.