Dieta znak zodiaku

dieta znak zodiaku

ikony znaków zodiaku

Dieta znak zodiaku to kuracja odchudzająca ułożona zgodnie z horoskopem.Wiele osób uważa, że to co jemy i nasza waga zależy od znaku zodiaku. Zgodnie z tym należy jeść posiłki które związane są ze znakiem zodiaki. Znak zodiaku wpływa na osobowość człowieka. Z kolei osobowość wpływa na apetyt. A ten jak wiadomo wpływa na wagę. Osoby z większym temparamentem. Częściej narażone są na objadanie się. Zresztą więcej przeczytasz poniżej.

Dieta znak zodiaku została ułożona przez astrolog Baker-Howard od Metro Publishing.

• Skorpion.

Łatwo jest ci schudnąć, bo masz cechy szefa i chcesz kontrolować to co i ile zjadasz.

Jesteś osobą, która potrafi przechodzić z jednej skrajności w drugą. Z jednej strony masz silną wole, a z drugiej strony potrafisz pobłażać sobie i tłumaczyć się ze swojego apetytu.

Ryby dieta znak zodiaku.

Potrzeba udowadniania samemu sobie jest dużą zaletą w odchudzaniu. Lubisz komplementy dlatego będziesz więcej się odchudzać w celu otrzymania kolejnych komplementów.

Boisz się porażki, ociągasz się z niektórymi celami i decyzjami, unikaj wspólnego jedzenia przy sole z osobami, które lubią dominować.

Unikaj jedzenia z każdym, kto dominuje cię, zwłaszcza przy stole.

– Wodnik dieta znak zodiaku.

Dieta jest wręcz stworzona dla Ciebie, jesz aby żyć, a nie żyjesz aby żyć. Ta zasada skutecznie pozwoli Tobie na zrzucenie zbędnych kilogramów.

Czasami działasz na przekór. Uważaj podczas robienia zwykłych zakupów, żeby nie skusiły Cie herbatniki, czekolada lub inne smakołyki.

• Dieta znak zodiaku Waga.

Cenisz sobie zrównoważony tryb życia. Dla zgrabnej sylwetki jesteś w stanie poświęcić wiele trudu i pracy po to by świetnie wyglądać przed rodziną i znajomymi. Lubisz imponować innym swoim wyglądem.

Najgorzej jest ci zacząć odchudzanie lub dietę. Zwlekasz z odchudzaniem, zmianą styla życia w chwilach zwrotnych dla Twojego życia.

– Panna dieta znak zodiaku.

Jesteś osobą perfekcyjną, dbasz o to by dobrze wyglądać. Z reguły rozkładasz jeden cel na kilka mniejszych projektów po to by osiągnąć swój cel.

Dobrze wiesz jak prawidłowo i zdrowo się odżywiać. Jednak czasami potrafisz być cały dzień na kawie bez jedzenia. Wieczorem nadrabiasz jedzeniem nie zjedzone posiłki w czasie. Pamiętaj o jedzeniu posiłków regularnie i o stałych porach.

• Dieta znak zodiaku Koziorożec.

Dobrze wiesz jak chcesz wyglądać. Jesteś ambitna. Te dwie cechy sprawiają, że masz duże szanse wytrwać będąc na diecie.

Musisz zrezygnować ze swoich niektórych nie zdrowych nawyków żywieniowych np. słodycze czy fast food.

– Strzelec dieta znak zodiaku.

Jesteś osobą pełną entuzjazmu i energii. Często parzysz w przyszłość, planujesz cele i je osiągasz.

Strzelce w momencie kiedy są głodne zachowują się bardzo impulsywnie. I jedzą co im pod ręką popadnie. Strzelce to osoby z reguły nie cierpliwie dlatego często rezygnują z diety.

• Dieta znaku zodiak Rak.

Jesteś osobą asertywną potrafisz sobie powiedzieć stop w jedzeniu.

Jesteś osobą towarzyską. Jak ktoś do Ciebie przychodzi to pierwsze co robisz to wyciągasz jedzenie i częstujesz gości.

– Bliźnięta dieta znak zodiaku.

Bliźnięta raczej rzadko mają problem z nadwagą. Bliźnięta to osoby pełne siły i energii, dlatego szybko spalają zjedzone kalorie.

Jeśli jesteś pod presją to chętnie zaglądasz do lodówki, aby coś przekąsić.

• Dieta znaku zodiak Byk.

  1. Jesteś osobą, która konsekwentnie realizuje założony cel. Należysz do osób zdecydowanych i praktycznych. Niektórzy  nawet twierdzą, że jesteś osobą upartą.Jeśli stwierdzisz, że chcesz schudnąć to uparcie będziesz dążyć do swojego celu.
  2. Masz gust smakosza. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na swoje zachcianki  to szybko wynagradzasz sobie to przez obfite i nie zdrowe posiłki.

– Baran dieta znak zodiaku.

Jesteś osobą ambitną i nie zwykle silną psychicznie. Wykorzystaj te dwie cechy w odchudzaniu.

Twoje dodatkowe kilogramy wynikają z szybkiego tempa życia. Chcesz od razu widzieć rezultaty co Ci przeszkadza i zniechęca w skutecznym odchudzaniu.

Z pewnością dieta znak zodiaku to ciekawe spojrzenie na odchudzanie.